Поплаки

Член од
30 август 2012
Мислења
3.295
Поени од реакции
5.498
Не сум од ВМРО,не паѓа лотото кај луѓе шо не се од "стадото на пастирот",па затоа си го ебавам умот(тој шо остана)со кладилници,здравјето ми го зедоа...:shook:
Мене преку к@р ми е од кладилниците. Ми недостига спортската прогноза. Ех старата добра спортска цела Сериа А и + Сериа Б дерби натпреварите.
Јас еден месец прам пауза и си играм лото , ова нашето, а ќе почнам да го играм и то евромилиони преку нет :zloo: www.playeuromillions.com да има барем за шо да се нервирам :icon_mrgr:
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Добро бе,дали се нормални Норвешка и Хрватска ? За само 8 минути во второто полувреме промашија 7 пати еден на еден.:tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:

На еден тикет ги чекав Трефл Гданск 3:0,копилињата 1-0 21-18 и губат 26-28.А водеа 26-25.Три поени по ред изгубија.:tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::toe:
 
B

Blade Torch

Гостин
Легендата Едмунд.
Губи финале од аномимен жутец што оди на ас и на втора серва. Или дупла или ас. Ќе те биде едмунд. Ќе те биде.
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
img059.jpg Не планирав да играм овие дена,ама вчера нешто ме натера кога поминував покрај оваа проклета кладилница...
Сам сум крив за Бредли тикварот,не знам од кај ми текна да го изиграм(планирав Мк Колум да го играм,ама повисока граница имаше овде отколку во другите кладилници и си реков ќе барам некој друг)...
Чисто од видување го изиграв овај,секогаш кога ќе ги гледав стрелците на Бостон овај копукот имаше земано речиси исто шутеви колку Томас,па ај си реков,16 коша не се многу...
Кутриот едвај 6 даде,3/13 од поле,мрш бе таму,па тоа е секој четврт шут погоден,цццц,кои Ѓупаци земаат милиони:popce:
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
1.227
Поени од реакции
556
Добро бе, може ли толку дебилен и пичкински фудбал да се игра?

Лил-Каен го имам на едно 1иТ1, на второ 1Хи2+, они си ладат јаја цел меч, играат шах. Овој Каен не ни напаѓаше после примениот гол, неразбирливо.
 

No9

Член од
18 ноември 2013
Мислења
621
Поени од реакции
906
Кливленд - Бостон ја чекам 1 за 3000
18 секунди до крај 5 разлика за Кливленд
Шутира Бостон бунар, офанзивен скок ја додаваат на тројка и погодуваат
Прават фаул и Кливлен шутира 2 слободни кои ги погодуваат
Пак е 4 разлика за Кливленд и 10 секунди до крај
Место да ги остават да дадат кош, менталните направија кош и фаул на еден од Бостон
2 разлика и слободно
Шутира тој слободно и намерно го промашува и нормално еден од Кливленд ја избива во аут
3 секунди до крај
Шут за 3ка и победа на Бостон 1 разлика
Да ти се помочам и во кошарка и во све живо и диво
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Рано сабајлето ме паѓа Хезоња -7,5. 7 поена имаше братот и на 16 разлика за Клиперс на десетина секунди до крај каде повеќето играчи би застанале и би се ракувале на крај, овај ботот ојде и си даде кош.

Денес на едното, Тотехен, т12+, 1-0 завршува со еден куп неискористени шанси за Тотенхем. На другото чекам Ерани - Гарсија +21,5, завршува 6-3, 7-5 точно 21 гејм. На 5-5 Ерани имаше гејм топка за да си го земе гејмот, Гарсија погоди ненормален винер.

Шта речи, а не заплакати? :pijani:
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802
26poena .
So samo 38.5% uspesnost i 1/9 za 3poena,ebeni 11.1% !
Nemozam da najdam,al sigurno najslab natprevar na % za tri poena .
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
1/9 od tri cccc kako bas sea najde taka loso da odigra ccc ejjj kako vo tiket da ti gledaat,ne e moguce!
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Untitled.png
И овде Суарез мамицата вгаз да ти ебам ![DOUBLEPOST=1454880563][/DOUBLEPOST]Бензема и Афало да ви ебам мамицата ! 2.png Untitled.png
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom