Поплаки

Член од
21 јули 2014
Мислења
549
Поени од реакции
544
ми се гадит од тенисери од типот на Вашек Поспишил
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.912
Поени од реакции
84.317
Карловиќ кретену еден белосветски. Да си го пикнеш рекетот у гз све ти ебам...па најсрање тенис имаш у цела АТП тура..кој кретен си ти тоа е чудо едно...по терен не знаеш да се движиш..пред мрежа не знаеш топче да мавнеш...еден бекхенд не знаеш асален да удриш.....нормален ли си бе ти ? Единствено нешто што имаш е сервис...добро ајде ок.....и ШО КУР ЌЕ ТИ Е СЕРВИС КОГА ГУБИШ 2 ТАЈБРЕЈКА У МЕЧ ??!!? АКО СИ ДОБАР СЕРВЕР ТРЕБА БАРЕМ ЕДЕН ДА ОСВОИШ...као...ајде добро еден ќе изгубиш некако јбг се дешава..АМА ВТОРИОТ ТРЕБА МАТЕР ДА МУ ЕБЕШ БЕ АС ПО АС ПО АС....

Кој кретен човече еј.... :mad: :mad: :mad:
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Каква пацерска комбинација се Среботник/Инглот :tapp::tapp::facepalm:

Првите 4 сервис гејма само два поени изгубија,двата поени ги изгубија на сервис од Среботник.Имаа 5-4 30-0 и Инглот сервираше,а потоа магично лапнаа брејкче.Прават брејк на 0 и пак сервираат,имаат 40-30 и пак го лапнаа.

Втор сер сервира Инглот,глупиот 7 сервиси,еднаш не погоди прв сервис.На брејк шанса дупла грешка прави.:yid:Од грешка во грешка влага,е да му ебам стомајки.

Како може вакви бродоломи да се случуваат на моите натпревари не знам.Едноставно газеа,гузеа а сега благе везе си немаат.
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.125
Поени од реакции
20.990
Ќе мора кај некоја бајачка да одам, не оди веќе ова вака.
Сан Марино-Англија 3+ прво полувреме.
Завршија прво полувреме 0-2 цреповите и во второ полувреме, после само неколку СЕКУНДИ дадоа гол за 0-3. На крај, 0-6 завршија.
Да ги немав уплатено така, гарант уште на полувреме 5 ќе им дадеа. Не е можно значи.
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.058
Поени од реакции
17.753
DSC_0787.JPG

Значи не ме боли таквото за 1 500 денари, ама дали у курац Јанг и Швајцарија ќе го обрнаа својот натпревар да победеше Италија?

А у пичку матер.
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
5.432
Поени од реакции
5.555




За Аце не ми е криво ама Галинари 15 слободни шутна еј 15! Па Леброн не шутира 15 слободни за една утакмица.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
 
Член од
21 јули 2014
Мислења
549
Поени од реакции
544
Да те ебам Лисицки во бутојте твој ДЕБЕЛИ !!!!!!
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.125
Поени од реакции
20.990
Солидно тргна и денеска, уште првата :pos:
Од кај бе најдов Вележ Мостар-Добој Какањ - 1 да ги пишам, а шо арно си ги мислев 3-4 утакмици од БиХ 0-2 гола....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom