Поплаки

Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
Женска кошарка 27-23 27-38 :facepalm:

2/4 6-21 а првата дадоа 21 кош :гомце:

Димитров-Пела играм да нема тајбрејк прв сет..Копилето татарско имаше 4-1 и 0-30,па 5-3 30-15 а притоа си ги земаше лесно сервис гејмовите и успеа да изгуби 3 поени по ред и да лапне брејк од првата брејк шанса.
Потоа Пела се повампири и направи 6-5 и имаше 40-15 на свој сервис,за да потоа изгуби 4 поени по ред и еве тајбрејк.:tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:

Како е можно вакви работи да ми се случуваат..Треба некое филмче да се сними.
Нешто слично ми се случи и мене, Колшрајбер со Фоњињи ја имам прв сет да има од 8 до 12 гема, Фоњињи има 5-4, сервис и 40-15 две сет топки, и Колшрајбер му прави брејк, па на сервис на германецот Фоњињи има 15-40 2 брејк топки кои нормално не ги искористи, па на сервис на Фоњињи Колшрајбер има 15-30 нормално и од тоа ништо и се отиде во тајбрејк
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
Таман за почеток ќе тргнеше со Англичаните,абе педери беа и останаа...:kuracc: img018.jpg
 
F

Fl. Perez

Гостин
Neznam koga posleden pat sum pisal na temava ama ovoj pat moram.
Arsenal razvali na prijatelskive a denes me pagja na dupla Sansa 1.06 za 880 evra. Nema potreba od emocijonalni ili nervozni postovi, e ova ti e nemanje srekja.
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.057
Поени од реакции
17.751
Neznam koga posleden pat sum pisal na temava ama ovoj pat moram.
Arsenal razvali na prijatelskive a denes me pagja na dupla Sansa 1.06 za 880 evra. Nema potreba od emocijonalni ili nervozni postovi, e ova ti e nemanje srekja.
Тоа е брат. Арсенал е еден од тие тимови кои треба да ги имаш исклучено од можноста за кладење на нив.

Инаку сигурен сум дека денеска од 100 луѓе 98 веруваа дека Арсенал ќе победи.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.235
Поени од реакции
41.551
od vikendov, prvo stiganje u ohrid i brzinska kladza pa smestuvanje
everton vtoro gg, palas vtoro 2 plus, lester gg cela, galata 1 i chelsea 1 i 3 plus, 120ce za 9k.

ideme site zaedno, pushi murdzo aleeee.
 
Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.205
Поени од реакции
2.051
Сите фудбалери на ПСВ заедно со стручен штаб да отрујат во автобусот со јаглен-моноксид, бем ви сто мајки шо вика Џонтра... :mad::mad::mad::mad: ... племе ваше, како можевте бе последна секунда гол примивте, а? Ах бе ...немам снага да пишам од шо сум скршен на два дела :(пу да ви ебам шљамот.

Довер и Салзбург влегоја, на овие копиљациве им влезе во последен миг.. оф оф, чурки гологлави.
На 2000 ги имав уплата:yid: .....а ме чешаше левава рака реков добитен сум.... после заприметив дека комарец ме каснал:boksix:
 
Последно уредено:
Член од
21 јули 2014
Мислења
549
Поени од реакции
544
Големи пари ми зеде барселона ама нема да ги пцујам не се криви сепак јас сум крив ова е еден вид на предсезонски натпревар од пријателски карактер
 
Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.205
Поени од реакции
2.051
Големи пари ми зеде барселона ама нема да ги пцујам не се криви сепак јас сум крив ова е еден вид на предсезонски натпревар од пријателски карактер
Вид на претсезонски и пријателски карактер??? :eek:

Батка, победникот крева трофеј, не знам како може да биде „еден вид“:confused:
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
Сите фудбалери на ПСВ заедно со стручен штаб да отрујат во автобусот со јаглен-моноксид, бем ви сто мајки шо вика Џонтра... :mad::mad::mad::mad: ... племе ваше, како можевте бе последна секунда гол примивте, а? Ах бе ...немам снага да пишам од шо сум скршен на два дела :(пу да ви ебам шљамот.

Довер и Салзбург влегоја, на овие копиљациве им влезе во последен миг.. оф оф, чурки гологлави.
На 2000 ги имав уплата:yid: .....а ме чешаше левава рака реков добитен сум.... после заприметив дека комарец ме каснал:boksix:
I jas kaj GI najdov mamata nivna .koga ke igrat so ajax u gosti pepel ke gi napravat. Ovie mutavite den hag igraj GI golgol 0-6 ke izgubat:facepalm:
 
Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.205
Поени од реакции
2.051
I jas kaj GI najdov mamata nivna .koga ke igrat so ajax u gosti pepel ke gi napravat. Ovie mutavite den hag igraj GI golgol 0-6 ke izgubat:facepalm:
Џабе муабет пријателе. Види само каков гол примија, крв да серат. Ги пратев на бет365 кога им свирна слободен... која енергија, која интуиција човече, така во потсвест ми одекна гол.... и ете после пет секунди така би....:boksix:
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
Џабе муабет пријателе. Види само каков гол примија, крв да серат. Ги пратев на бет365 кога им свирна слободен... која енергија, која интуиција човече, така во потсвест ми одекна гол.... и ете после пет секунди така би....:boksix:
golot bese fantasti4en kako uspea da ja pogode mu ebam semkata
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.527
Поени од реакции
62.404
Сите фудбалери на ПСВ заедно со стручен штаб да отрујат во автобусот со јаглен-моноксид, бем ви сто мајки шо вика Џонтра... :mad::mad::mad::mad: ... племе ваше, како можевте бе последна секунда гол примивте, а? Ах бе ...немам снага да пишам од шо сум скршен на два дела :(пу да ви ебам шљамот.

Довер и Салзбург влегоја, на овие копиљациве им влезе во последен миг.. оф оф, чурки гологлави.
На 2000 ги имав уплата:yid: .....а ме чешаше левава рака реков добитен сум.... после заприметив дека комарец ме каснал:boksix:
Голманот на Ден Хаг даде гол.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom