Поплаки

Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Фарса да не видите прво место додека не ви умрат сите играчи у прв состав.... златен ден ми упропастивте копуци миџети и дракули...ебаве циркузот подвижен.
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440

Кога на ливче ќе те ебат најсигурните еби го денот...:mad:
Ми го ебавте цел ден вчера лигуши едни скапани...
Да ти ебам пигмејците да ти ебам,еднаш центарот го помина Селта и гол даде,е така се игра фудбал,не ко вас циркузанти едни скапани...
Јас да играв ќе турнев еден гол на оние шанси,Суарез го зеле,да ти се плукнам и во заблото да ти се плукнам,од 3 метра гол не дава лигушот..
Дебилчиња едни скапани,фолиранти,па да ја годевте намерно пречката немаше да ја погодите толку пати..
3 дена да играа вчера немаше да дадат гол звездите...
Од наредната добивка ќе ви купам помала топка од Али Експрес,size 4,да можите некако да ја истрлкалате до голот,изгледа голема ви е топката многу,па со тие малечките ножиња не можите голот да го погодите,тешка е топката а вие сте малечки.....
Мрш таму се да ви ебам...:mad:
Мочковци едни скапани....
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608

Кога на ливче ќе те ебат најсигурните еби го денот...:mad:
Ми го ебавте цел ден вчера лигуши едни скапани...
Да ти ебам пигмејците да ти ебам,еднаш центарот го помина Селта и гол даде,е така се игра фудбал,не ко вас циркузанти едни скапани...
Јас да играв ќе турнев еден гол на оние шанси,Суарез го зеле,да ти се плукнам и во заблото да ти се плукнам,од 3 метра гол не дава лигушот..
Дебилчиња едни скапани,фолиранти,па да ја годевте намерно пречката немаше да ја погодите толку пати..
3 дена да играа вчера немаше да дадат гол звездите...
Од наредната добивка ќе ви купам помала топка од Али Експрес,size 4,да можите некако да ја истрлкалате до голот,изгледа голема ви е топката многу,па со тие малечките ножиња не можите голот да го погодите,тешка е топката а вие сте малечки.....
Мрш таму се да ви ебам...:mad:
Мочковци едни скапани....
Слично ливче имав,само место Порто и Ајакс Работнички го имав,но проклетата Барса ми го еба цел викенд.
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
Слично ливче имав,само место Порто и Ајакс Работнички го имав,но проклетата Барса ми го еба цел викенд.
Абе гнаси гнасосани.....
Работнички беше добар кец,ама не ми се играше против моите....
Тоа е,кога Барса те паѓа на домашен терен се е кажано...:mad:
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.550
Поени од реакции
62.467
Имав да не падне гол во првите 15 минута на Марсеј - Ленс, последна за 2к.

Погаѓате веќе?
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Милан.
Кој кур ме тераше да си одам против логика.
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Гледам не сум сам..не има многу Барса што не сјеба.
 
Член од
20 октомври 2013
Мислења
1.096
Поени од реакции
509

Неверoјaтнo е oвa, 6 МЕСЕЦИ унaзaд се вaќa пaѓaм ни денaр не ми дaлo, дaј кaжете нештo зa рaзбивaње мaлер, oвa веќе не се трпи

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.058
Поени од реакции
17.753
За првпат во животот на дабл лист ги промашив и двата натпревари. Кога на тоа ќе го додадеме и фијаското од некни, значи дека потребен ми е малку одмор од спортска.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Кристал Палас :гомце: .... какви аматери само се англичаниве, инвалид до инвалид.. чудо.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom