Поплаки

Член од
14 април 2012
Мислења
31.550
Поени од реакции
62.477
А бе ке фатиш...
- Ливерпул не може центар да помине...
- Јувентус и Олимпијакос, копачки екипи, одиграа цел меч со 500 фаули и 2 жолти

:pos: :facepalm:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.170
Поени од реакции
107.688
Да даде Господ сите до еден од Арсенал да изумрат, онака сите до ЕДЕН. Да ти се намочам во глупата екипа која пропушта 3 гола предност против Андерлехт. Да даде Господ Венгер да го заклучат во сауна со тоа неговата монтка одвратна и да седи 2 саати и да се угуши.
Куртони едни глупи, милиони зимаат а не можат ебени 3 гола предност да задржат. Абе никад да не мрднете од 4то место, ебола да ве фати. Да ти се мочам во животот беден, 2 месеци не можам денар да фатам, и ај да ме заебуваат ептен онака нема криво да ми биде, ама све у задња минута, секунда или гем ме преебуваат. Пред некој ден Хелсинборг 1 на полувреме, 0-0 нормално, а во 46 дадоа за 1-0 и на крај 5-0 тепаа. И ај преку куров да не набројувам натаму има роман да напишам.

Изгледа 100000-0 треба да ми води тимот за да бидам сигурен дека ќе фатам. Кур да јадам.

Абе пола колешки од факултет ми се омажија јас спортска не можам да фатам. :mad:
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.954
Поени од реакции
1.349
3 гола од ебенио андерлехт примија, тибам екипата посрана, сите шо изиграја за арсенал вечерва 3 дена в шупак да му кисна то топојте пред стадион шо се.
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.058
Поени од реакции
17.753
А бе ке фатиш...
- Ливерпул не може центар да помине...
- Јувентус и Олимпијакос, копачки екипи, одиграа цел меч со 500 фаули и 2 жолти

:pos: :facepalm:
За ова на другар ти Еткинсон да му се жалиш. 3-4 класика жолти не им подели на грциве, а можеби во тој случај на Јуве ќе им дадеше 1-2 повеќе...
 

ADP

Член од
5 јули 2012
Мислења
3.495
Поени од реакции
2.304
Да даде Господ сите до еден од Арсенал да изумрат, онака сите до ЕДЕН. Да ти се намочам во глупата екипа која пропушта 3 гола предност против Андерлехт. Да даде Господ Венгер да го заклучат во сауна со тоа неговата монтка одвратна и да седи 2 саати и да се угуши.
Куртони едни глупи, милиони зимаат а не можат ебени 3 гола предност да задржат. Абе никад да не мрднете од 4то место, ебола да ве фати. Да ти се мочам во животот беден, 2 месеци не можам денар да фатам, и ај да ме заебуваат ептен онака нема криво да ми биде, ама све у задња минута, секунда или гем ме преебуваат. Пред некој ден Хелсинборг 1 на полувреме, 0-0 нормално, а во 46 дадоа за 1-0 и на крај 5-0 тепаа. И ај преку куров да не набројувам натаму има роман да напишам.

Изгледа 100000-0 треба да ми води тимот за да бидам сигурен дека ќе фатам. Кур да јадам.

Абе пола колешки од факултет ми се омажија јас спортска не можам да фатам. :mad:
hahaahahah ziva legenda!!! :icon_mrgr:
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.550
Поени од реакции
62.477
Брат, како не оболе до сега бе, вчера ти ги гледав тикетите на фб...
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
Брат, како не оболе до сега бе, вчера ти ги гледав тикетите на фб...
Брат тоа на фб е мал дел само. :D Иначе незнам ни јас да ти кажам, ќе се нервирам саат - два и ќе ми помине
+ Се тешам што не играм на големи уплати :D
 
G

Gricko_

Гостин
Untitled.png

ЦСКА да даде повеќе од 2 гола. Им исклучија 2 играчи на Сити, 5 контри имаа последните 15 минути, слободен од 16 метри промашија и не дадоа.
А како бев спремен да се извикам у кладилница на овие што ја имаа 1. :D
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.550
Поени од реакции
62.477
Драг Луис Адриано, татко ти во газ да ти го стави, а ти да му го излижеш после.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom