Поплаки

Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Лига Европа натпреварите што почнаа од 21:05 ги изиграв сите 2+ шо ќе рече дека ме бутнаа Интер - Сент Етиен и Бриж - Копенхаген.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.413
Поени од реакции
62.012
;)[DOUBLEPOST=1414365459][/DOUBLEPOST]
Милан педерите, некое време имаа и играч повеќе.

И да му дојдеше памет тогаш, сега немаше да ја имам истата главоболка.
Јебени Милан, again and again. Ке си заокружев фантастичен викенд, али, куртони.

[DOUBLEPOST=1414365545][/DOUBLEPOST]Дошло време, Бонавентура да игра фудбал у Милан :facepalm:
 
Последно уредено:
Член од
30 мај 2012
Мислења
1.964
Поени од реакции
2.867
image.jpg Зошто бе неможам да фатам никако? Ова беше со добра квота и таман добро ќе ме вратеше од гомна со ситна пара, а што ќе беше уште поубаво..последна пара. Мјалби бел ден да не видите се ви ебам!
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.862
Поени од реакции
6.369
Бердих да ја скршам сестрати од ебење... 2-0 го имам , у втор сет како инвалид играше милион грешки, у трет сет се разбуди као го брише ова гомното манарино... мрш да ти јебем ретардираните тенисери...
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Дај боже да умри она копилето Манасков од склероза сосе сите од нашата репрезентација некоја болест да фатат копилиња смрдени и оние судиите децата рак да му фатат и да испоцркаат како некои зајаци ѓубриња смрдени,да му падни авионот да дај господ за наназад и да се мачат како глувци пред умирање некој волк или мечка да ги изеди,а онај Манасков деца да нема

H2 6,5 ја имав и како за инает последна секунда судиите свират непостоечки пенал и Лазаров го реализира а немаше да му смени и 6 разлика да беше ,додека Манасков кога ќе треба неможи гол од контра да дај, а сега дава три невозможни гола од мртов агол...кој ме проколнал крив да оди цел живот дај боже крв да плука копиле се да му ебам...

на 3 минути до крајот Швајцарија промашува зицер за 4 разлика и нашите како да знаат дека ја чекам H2 на брзина 2 гола чукаат и играат небаре финале на ЕП е се да му ебам..Вугринец,Манасков..сите до еден инвалиди да останат дај боже
 

Kajgana Shop

На врв Bottom