Помош за проекти (побарај и помогни на оние кои бараат помош)

  • Креатор на темата Anck-Su-Namun
  • Време на започнување

Kiki Marie

скоро па магистар по правни науки! :)
Член од
3 март 2015
Мислења
3
Поени од реакции
0
Изработувам семинарски работи и проектни задачи! Брзо,ефикасно и поволно! Доколку имате потреба слободно пратете ми порака! :)
 
Член од
25 март 2013
Мислења
235
Поени од реакции
141
Случајно некој дали има некаков материјал за семинарска/дипломска од областа на маркетингот? фала позз
 
Член од
16 декември 2013
Мислења
1.185
Поени од реакции
1.112
Може малце е глупо што барам помош за ваква работа, ама ќе може ли некој кој се разбира во областа на компјутерски мрежи да ми пише еден асален заклучок? Кој може да ми помогне нека ми пише ПП, ќе објаснам што имам до сега напишано само ми треба уште неколку редови да допишам! :)

Фала однапред! :D
 

Celeste

Егоист,курва,социопат.
Член од
6 јули 2014
Мислења
58
Поени од реакции
89
Ми треба помош околу матурата.
Сакам да земам проект од Приватно право ама проблемот е што немам идеа за што да пишувам а да е доволно опсежно и интересно.
Значи не сакам да ми го соџвакате залчето,таман работа,туку да ми предложите нешто интересно,ќе ви бидам многу благодарен,фала. :D
 
Член од
18 октомври 2015
Мислења
1
Поени од реакции
0
Да не има некој правено флаер за било што во PDF форма итно е!!!![DOUBLEPOST=1445168024][/DOUBLEPOST]Да не има направено некој флаер направено да ми покаже за било што во PDF forma.
 
Последно уредено:
Член од
5 септември 2012
Мислења
1.274
Поени од реакции
1.133
Помош! :)
Некој ако има било каква информација или пример за проектна задача, нека постави тука или пп.
Пожелно би било на тема Програмирање...
 
Член од
31 октомври 2015
Мислења
21
Поени од реакции
2
Изработувам семинарски, состави, есеи, проектни и бизнис планови. Ако сте заинтересирани пишете ми порака за подетални информации. :)
 
Член од
21 ноември 2015
Мислења
6
Поени од реакции
2
Brza i profesionalna izrabotka na diplomski trudovi za studenti na fakultetite po informatika/programiranje (privatni i drzavni, vo bilo koj grad). Koristenje na stranski izvori i bez plagijati. Slobodno pisete mi poraka za povekje detali :)
 
Член од
21 мај 2010
Мислења
70
Поени од реакции
29
ИТНО Ми треба некој што знае архитектура на компјутери да ми реши 3 задачи
Нека ми пише пп
Тој што ќе ми ги реши задачите ќе му платам
 
N

nikola kekev

Гостин
Случајно некој дали има некаков материјал за проектна задача од областа Бизнис Претприемништво?
 
Член од
23 јануари 2016
Мислења
1
Поени од реакции
0
јас сум четврта година ии нели праеме проектни задачи
потребна ми е проекта на тема
роботика и вештачка интелегенција
па доколку некој се разбира или можи да пронајди информаци нека ги сподели
фала однапредд :D
 
Член од
3 февруари 2016
Мислења
3
Поени од реакции
0
Помош

Правам семинарска дипломска тема. Потребно ми е фотокопија од „Решение за употреба на учебникот „Planet" по Германски јазик во основното образование“. Ако некој има некакво Решение од МОН и БРО за употреба на учебниците Planet или Ping Pong за основното образование нека ми испрати.
 
Член од
4 февруари 2016
Мислења
1
Поени од реакции
0
Помош

Ми треба помош околу проектна задача по предметот Автоматика на тема „Споредба помеѓу статичка и динамичка карактеристика“.Доколку има некој било каков материјал или било што ве замолувам за контакт
Благодарам однапред(y)
 

EmilijaS

Cat lady
Член од
21 јануари 2016
Мислења
627
Поени од реакции
2.485
https://www.facebook.com/seminarskirabotii/
Изработувам:
* семинарски - 300-500 денари
* презентации - 200-400 денари
* состави за писмена работа - 200 денари
* есеи - 350 денари
Контактирајте ме на страната доколку сте заинтересирани.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom