Паркети

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Тончи, да ти се појави Сашо со наочарине и да ти зборува за куршуми и пукања, а знаејќи го каков е, би му поверувал?:)
И мене би ми дошол ист таков прв впечаток, иако луѓето ја зборувале вистината.
 

Џанакот

Џанак
Член од
8 јануари 2009
Мислења
12
Поени од реакции
0
Абе супер се дечкине, во неделата беа во прилеп и супер забава направија, плус то и стриптиз ни напрај Сашо
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
Најлуд да, тоа да. Ама далеку се од добри.
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.650
Поени од реакции
702
Супер се Паркети и јас многу ги сакам :) Пеце Паркет кларинет хехеххе мрдната работа :)
 

vlatko_95

Чоек
Член од
26 септември 2008
Мислења
260
Поени од реакции
66
Најбољи бендддд!!!!!Вчера имав температура денес ми поминаа;Кафеави џуџиња;Имав електрична фризура!!!!БАЈ Д ВЕЈ ЈА ИМА ЛИ НЕКОЈ ДА МИ ЈА ДАДЕ "КАФЕАВИ ЏУЏИЊА"АМА ДА БИДЕ СО КЛАРИНЕТ И ДА НЕ БИДЕ ВО ЖИВО ПЛСССССССССС!!!!
 

Чингелајче =]

Баба бега xD
Член од
13 јануари 2009
Мислења
20
Поени од реакции
0
Ептен забегани дечки се,ми се бендисува текстот на песните стварно им е забеган,а не би рекла дека се најлудиот бенд кај нас,зашо тука се и Суперхикс :bip: :helou:
 

vlatko_95

Чоек
Член од
26 септември 2008
Мислења
260
Поени од реакции
66
Чингелајче =];2114246 напиша:
Ептен забегани дечки се,ми се бендисува текстот на песните стварно им е забеган,а не би рекла дека се најлудиот бенд кај нас,зашо тука се и Суперхикс :bip: :helou:
Хаха кога ќе бидат Суперџикс хајлуд бенд кај нас тогаш ќе почнам народно да слушам хахаха.
 
Член од
7 јануари 2009
Мислења
37
Поени од реакции
1
Можда се добри у стриптиз и у други работи ама далеку се од музика
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
86
Поени од реакции
3
Не дека имам нешто против нив ама факт е дека за музика не ги бива кој знае коку па мораат да се покажуваат и на други полиња освен музиката. :pos2:
Иначе дека се најлуди, најлуди се. Само не ми се допаѓа пејачот, некако многу ми е забеган, к*рназ се прави. Односот не му е добар. има моменти коа треба да се биде сериозен а има моменти и за заебанција, тоа го нема сватено :helou: .
 

Zipo X

WinZip
Член од
27 октомври 2008
Мислења
37
Поени од реакции
0
Јаки са браќата секоја чест. Нека продолжат така. Верувам дека ќе бидат успешни:salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom