Орбитрек?

pAnDa`

Original..
Член од
5 ноември 2009
Мислења
578
Поени од реакции
34
Супер е справата. Ја немам јас али двајца мои другари имаат и кул е стварно вреди за парите и совет мој е да си ја купите тие што се мислите.. :wink:
 

Mali )

Колку е саат?
Член од
26 ноември 2009
Мислења
75
Поени од реакции
3
Јас ја имам дома.Не е нешто посебно,али си тепам досада на нејзе.
 

Fragola

највкусната јагодка..
Член од
25 септември 2009
Мислења
301
Поени од реакции
7
Иам Орбитрек и сум задоволна од него..стварно е добар како и за здравјето така и за трошење калории,нормално ако се вежба редовно.:wink:
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.255
Поени од реакции
2.241
Од каде ја ископавте темава од пред 2 години не ми е јасно :toe::toe::toe:
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
36
Поени од реакции
20
Па Top Shop производите најчесто се неквалитетни и едни обични срања. Но, Orbitrek е нешто друго. Познавам луѓе кои го имаат и се презадоволни од справата. Така да бидејќи производот не може да се нарача/набави од друго место ако веќе сакаш да ја земеш јас би рекол go ahead, најверојатно нема да зажалиш.
 
T

TaMчЕ

Гостин
Квалитетен е (ваљда...така вика сис ми :toe:..)мене само ко закачалка ми служи
:pipi:
али добар е ..добар..го иам пробано ..еднаш-два пати хх
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Загреан сум и ја за вакво нешто, да намалам тоа тамбурата напред зашо 3 мин. сум понапред со неа!sram

Кажувајте каде е најефтин глеам на БИДИФИТ е околу 9000 иљадарки!
 

My Computer

Catch me if you can!
Член од
1 февруари 2011
Мислења
31
Поени од реакции
3
http://www.bidifit.com.mk/index.asp?tn=fit_productview&pid=88855&c=7927
дали ова може да се спореди со Орбитрекот? Ај ако го користел некој нека ми каже, ми изгледа баш слично со орбитрекот а е доста поефтин, сакам да си земам орбитрек па затоа прашувам, ако знае некој каде се поефтини нека ми каже.
 
Член од
10 септември 2010
Мислења
273
Поени од реакции
25
Справата е многу добра ја ја користам и качив 2 кила, ја користеф 4 месецаф и имаше факат резултати, и планирам да купам уште една и на двете да вежбам за пута 2 резултати, исто ми се свиѓаат и боите многу дизајнерски е напраено... ама и чак норис пошто глуми у реклама со добри пички некој што ги фураат ова американциве и да ви кажам справата е многу глупа ЈА МРАЗАМ ми иде да ја фрла од балкон или ми е жал за бетонот бе
 

My Computer

Catch me if you can!
Член од
1 февруари 2011
Мислења
31
Поени од реакции
3
Справата е многу добра ја ја користам и качив 2 кила, ја користеф 4 месецаф и имаше факат резултати, и планирам да купам уште една и на двете да вежбам за пута 2 резултати, исто ми се свиѓаат и боите многу дизајнерски е напраено... ама и чак норис пошто глуми у реклама со добри пички некој што ги фураат ова американциве и да ви кажам справата е многу глупа ЈА МРАЗАМ ми иде да ја фрла од балкон или ми е жал за бетонот бе
:je::vozbud::pos2: хахахахахха фала на искрениот одговор, се пресмеав со качените 2 кг. валјда додека си вртел со џвакал нешто истовремено :pos2:, значи подобро е да си земам оригинал Орбитрек и да не се за.бавам со вакви чуда. тхс
 
Член од
10 септември 2010
Мислења
273
Поени од реакции
25
:je::vozbud::pos2: хахахахахха фала на искрениот одговор, се пресмеав со качените 2 кг. валјда додека си вртел со џвакал нешто истовремено :pos2:, значи подобро е да си земам оригинал Орбитрек и да не се за.бавам со вакви чуда. тхс

земи 2 за ако сакаш дупло побрзо да имаш резултати...
 

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
ја ги иам долги години ни 20 метра немие возен..
 
Член од
13 август 2010
Мислења
956
Поени од реакции
1.099
Добра е справата има резултати ако редовно се вежба. Мене додуша овој период ми служи како закачалка,можеби има месец и повеќе како не сум вежбала.Чекам да качам некое килце па да се запотам малце инаку не ми се вежба, немам навика многу тешко ми паѓа тоа почнувањето,тоа е единствениот проблем.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom