Обложување на нет

Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
момци еден мој пријател купува bet365 акаунт + Skrill
ако има некој заинтерсирано нека ми пише.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.662
Поени од реакции
34.956
Со нетелер дали може да се пазарува на страни како алиекспрес и кои? (ако немам нетелер картица ми е прашањето, само акаунт на страната, за да не купувам картица од нетелер сакам да ги потрошам онлајн и да си купам работи што ми требаат)
 
Член од
26 август 2014
Мислења
126
Поени од реакции
198
Со нетелер дали може да се пазарува на страни како алиекспрес и кои? (ако немам нетелер картица ми е прашањето, само акаунт на страната, за да не купувам картица од нетелер сакам да ги потрошам онлајн и да си купам работи што ми требаат)
Може,но прво треба да направиш Net+ Virtual Prepaid Mastercard што е многу едноставно.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
момци, денеска ми стигна емаил од TitanBet, ми дале 5 евра free..
и сега де некој поточно да ми објасни како да се искористи за да ако ги направам повеќе ќе можам да си повлечам пари.. читав али неможам да разберам, ај некој ако сака нека ми каже подетално
еве: http://promo.titanbet.com/terms/en/vip/RnD_5Free.html
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
момци, денеска ми стигна емаил од TitanBet, ми дале 5 евра free..
и сега де некој поточно да ми објасни како да се искористи за да ако ги направам повеќе ќе можам да си повлечам пари.. читав али неможам да разберам, ај некој ако сака нека ми каже подетално
еве: http://promo.titanbet.com/terms/en/vip/RnD_5Free.html
Треба да го свртиш 20 пати бонусот на било каков коефициент ,т.е да имаш 100евра уплати.. Инаку како сака да купи акаунт другар ти?

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Треба да го свртиш 20 пати бонусот на било каков коефициент ,т.е да имаш 100евра уплати.. Инаку како сака да купи акаунт другар ти?

Sent from my D6503 using Tapatalk
ке ти оставам линкче во пп и договорете се
 

asml

Mugiwara 4 life
Член од
20 април 2010
Мислења
132
Поени од реакции
68
Може ли некој од поискусните да ми објасни за бет365 конкретно гледам кај алтернативни граници за гол за прво полувреме имаад над 1.0,1.5 над 1.5 и над 1.5,2 . Ме интересира која е разликата помеѓу нив. (Над 1.5 е нашето 2+ прво претпоставувам?)
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Може ли некој од поискусните да ми објасни за бет365 конкретно гледам кај алтернативни граници за гол за прво полувреме имаад над 1.0,1.5 над 1.5 и над 1.5,2 . Ме интересира која е разликата помеѓу нив. (Над 1.5 е нашето 2+ прво претпоставувам?)
Тоа се азиски хендикепи на бројот на голови во прво полувреме. Овде имаш све објаснето.

https://en.wikipedia.org/wiki/Asian_handicap
 

asml

Mugiwara 4 life
Член од
20 април 2010
Мислења
132
Поени од реакции
68
Член од
1 септември 2008
Мислења
16
Поени од реакции
0
Дали знае некој да објасни како е процедурата за регистрација на planet win 365,дали може од кај нас да се пуштаат и подигаат пари?
 
Член од
31 мај 2009
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.011
Кога треба да го верификувам акаунтот на Нетелер, каква картица треба да одберам Мастер, Виза, Виза Дебит, Виза Електрон, повеќе има таму. Нека помогне некој ако знае.
Инаку акаунтот ќе го користам највише за обложување на БЕТ 365.
 
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
Кога треба да го верификувам акаунтот на Нетелер, каква картица треба да одберам Мастер, Виза, Виза Дебит, Виза Електрон, повеќе има таму. Нека помогне некој ако знае.
Инаку акаунтот ќе го користам највише за обложување на БЕТ 365.
Па зависи друже каква картица имаш од банка. Дали е мастер или виза. Пошто кога ке го верифицираш акаунтот Нетелер ке ти наплати одредена сума која што ке ја имаш на твојот акаунт на Нетелер и при тоа ке треба да им го испратиш кодот на трансакцијата што ке се изврши а ке ти го кажат во банка
 

Kajgana Shop

На врв Bottom