Обложување на нет

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
6.364
Поени од реакции
7.293
Zs nikoj ne mi odgovori :( - Jas vo slot igra williamhill dobiv 360e i se zaebav prodolziv i sea sum na 90e - kako da gi povlecam parite ke mi kaze nekoj ? Neteller me izmori so toa validate your card - kade se naogat tie 4 brojki znae li nekoj ??
Тие 4 бројки веројатно се од извештајот на трансакцијата , која можеш да ја добиеш ако земеш извештај од сметка да ти отпечатат , или ако имаш електронско банкарство да видиш онлајн кои бројки се пред трансакцијата на Neteller.
 

Дејмон

why not
Член од
17 мај 2011
Мислења
1.368
Поени од реакции
2.886
Може да се изврши трансакција од бет365 на виза електрон од Шпаркасе? Да не запираат?
 
Член од
2 октомври 2014
Мислења
3
Поени од реакции
0
Може некој шо има NETELLER Account дами каже шо е уствари validation code и од каде може да се добие ? фала однапред
 
Член од
11 февруари 2009
Мислења
1.072
Поени од реакции
1.144
Може некој шо има NETELLER Account дами каже шо е уствари validation code и од каде може да се добие ? фала однапред
Немам NETELLER ама мислам дека одговорот е во точка 5 и 6:
http://blog.neteller.com/register-your-credit-or-debit-card/

Односно во твојот банковен извештај ке го најдеш кодот:
The registration code is a series of numbers before or after the biller company’s name. For example, when you are looking for the NETELLER card registration code, you will need to search for NETELLER–1234. The number after NETELLER will be your registration code, which you will need to enter within your account.
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Колку е паметна инвестиција да се вложат 1000-2000 евра на ваква работа што мислите?
 
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
Validation code ке го добиете од банката ,последните 4 цифри на првата трансакција према Нетелер. Отидете до банка или јавете се на контакт центарот од банката и ке ви ги дадат.
 
Член од
12 март 2015
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.215
Колку е паметна инвестиција да се вложат 1000-2000 евра на ваква работа што мислите?
ako najdis kvalitetna VIP grupa
i ako igras samo SINGLE natprevari...

za tri meseci treba da imas pozitiven ROI[DOUBLEPOST=1441204850][/DOUBLEPOST]
блокирани bet365,betvictor и unibet.Почнаа со блокирање на он лајн кладилници. А оваа нивната катастрофа се мисли на 2win.Ни во живо кладење, коефициенти лоши,резултати во живо нема, исплата на талон касни и ред други работи. Со еден збор катастрофа.
koga ja blokiraa bet365 i zosto?
 
Член од
12 март 2015
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.215
proveri si dali ja otvara kaj tebe , kaj mene ja otvara na t-home sum
otvora, okay e... imam problemi so wireless... ali stranata e ok
me zacudi sto velea deka uiknata posto nisto cudno toa na nekoj pametnjakovic da go napravi samo me cudese zosto...


Како тоа мислеш вип група? Може да објасниш?

Фала многу.
ima eden kup tispteri na internet... po razni internet stranici, po razni forumi...
retko koj e posten od niv, iskrneo kazano

VIP grupi imaat site, koj ke stigne otvara i obicno prepisuvaat edni od drugi...

pratam skoro 2 godini i edinstveni 2 koi se vredni za spomnuvanje se ovie:

Johnny Cash - Betting Centre
https://www.facebook.com/Johnny.Cash.Centre?fref=ts
baraj go jovan

i cica zna
https://www.facebook.com/groups/1460203787613205/
baraj go marko

tie se administratori i imaat svoi VIP grupi, ova se samo obicni stranici na fb koi gi vodat i tamu ne postiraat takvi mecevi

so toj obem na pari so koj sakas da vlezes mozes da napravis seriozna steta ;) e sega prasanje e dali svoja ili necija druga... (na kladilnicite)
ne se zaletuvaj.... podelisi ja bankata na vlogovi (stake), sekoj natprevar odredi si kolku stake ke imas spored razno razni pokazateli... i ingraj single. ke bides + vo sekoj slucaj
osobeno ako si clen na edna od ovie 2, a na koja odluci sam... jas samo ti davam predlog za ovie 2 kako lugje sto stvarno posteno i dobro si rabotaat, posto 90% od site na net se klasicni muljatori...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom