Модни совети/предлози/сугестии/прашања (Каде може да најдам?)

S

Samurai_Sk

Гостин
Некој совет каде можам да најдам добри фармерки ама за xxl не дека сум дебел :D, ама нозете ми се развиени и никако да најдам фармерки добри за мене, сите се тесни у п.м во голема невојла сум
 
Член од
11 мај 2014
Мислења
1.020
Поени од реакции
575
Совет за чевли (нешто слично на Planika, но поприфатливо со цена), гледав во Спорт М слични како на Планика со Вибрам (гризли или некако така се викаа) 5200денари. Во Peko има гледав некои италијански 3700 и 4300 али незнам како се со квалитет. Во аутлет во Борис не сум бил, ако имате некој разгледано мислење?
 
Член од
20 октомври 2014
Мислења
64
Поени од реакции
14
Kade niz sk moze da se najdat kvalitetni patiki ama eftini?
Види Борис Трајковски , има знам нешто за патики ,секогаш има евтини ,се наоѓа по нешто,а не се многу солени цените :)

Некој совет каде можам да најдам добри фармерки ама за xxl не дека сум дебел :D, ама нозете ми се развиени и никако да најдам фармерки добри за мене, сите се тесни у п.м во голема невојла сум
Вчера шетав со дечко ми низ City Mall во Koton имаше добри,а стварно евтини,ако те носи пат ,разгледај :)
 

confuzed

Geek
Член од
2 ноември 2014
Мислења
34
Поени од реакции
11
Baram sovet kako mojot drugar da pusti brada i kratka kosa a pritoa da ne go etabliraat nekoj verski fanatik nesakam da imenuvam.

p.s. ako e nesoodvetno premestete go postot vo druga tema
 
Член од
20 октомври 2014
Мислења
64
Поени од реакции
14
Lele vakvi imase porano ... I jas sakam da si najdam, ama mislam deka nema da si najdeme posto nema nigde :(
076893148 devojkava izrabotuva po naracka,ne ja znam ,ja najdov na eden forum i ima sliki slicni na ova lance sto go barate,raboti so povejke materijali
Se nadevam pomognav :)(y):X3:
 
S

Samurai_Sk

Гостин
Види Борис Трајковски , има знам нешто за патики ,секогаш има евтини ,се наоѓа по нешто,а не се многу солени цените :)



Вчера шетав со дечко ми низ City Mall во Koton имаше добри,а стварно евтини,ако те носи пат ,разгледај :)
Фала ти :)
 
Член од
29 август 2012
Мислења
5
Поени од реакции
1
Каде можам да најдам чизми над колена, на штикла ?
 

perez9

расипано јајце
Член од
30 декември 2013
Мислења
1.041
Поени од реакции
990
тие кај мтв шо стоат они гарант знаат по таа мода се.....


озбилно бе по одвратно нешто од чизма до горе натегната неам видено
јас имам такви гумени, ама не се на штикла
 

Клошар.

Еднаш бев 4NHK0.
Член од
6 јуни 2014
Мислења
965
Поени од реакции
850
Каде да најдам нови мартинки со 14+ дупки за врвки ама да се Маде во Англија? Од прилика број 42-44.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Да ги земам посветлите или потемните, ја сакам посветлите но ме премислуваат дека се познавало ако се гребнат нешто повеќе, инаку потемни носев ама друг модел. index.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom