Медведев: Не кажувам колку вонземјани има помеѓу нас за да не кренам паника!

H

HoT IcE

Гостин
Ја знам кој е наредан трењер на нашу рукометну репрезентацију, и кој гу ебе Адријану Лиму! Ама не кажују за да не дигну панику!
 
Член од
15 октомври 2012
Мислења
193
Поени од реакции
49
Збори за документарец а не филмот со Вил Смит :)

Еве го документарецот со Англиски превод


А и сега имал изјава доколку не се согласел Обама заедно да ја објават вистината за вонземјаните тоа ќе го сторел самиот, така што најверојатно не била заебанција неговата изјава.
Ako postojat neka dojdat vo skopje na zeta rakija ne veruvajte vo gluposti akoetaka kese pojavat javno sekade zosto se krijat:tapp:
 

Атеист

Дежурен Шаман
Член од
2 февруари 2010
Мислења
7.682
Поени од реакции
4.920
Е да бе, вас ќе ви кажам дека сум вонземјанин, е не кажувам :D
 

Absu Lamja Shinbyeong

Priestess of Prometheus
Член од
5 јануари 2013
Мислења
35
Поени од реакции
30
Jas nemam problem so krevanje panika-jas sum vonzemjanin i, iskreno, mene lugjeto me vadat od pamet.:вонзем:
 
D

Daedalus

Гостин
Преку ку* од овие глупости веќе ............. крај на светот, мистериозни звуци, Апокалипса, потоп, поларна инверзија, Планета Икс/Нибиру, Анунаки, судир на метеори, комети...со Земјата, НЛО-а, вонземјани, Антички вонземјани, вонземски раси, живот под површината на Земјата, Масони, Илуминати, светска влада во сенка, Евреи-Мевреи и нивни ’’заговори‘‘ ............ бла бла бла бла ........ сето ова само за да се потполни медиумската програма и да се отргне паметот на луѓето од реалниот живот секојдневието ! :tapp:
Но тоа не е реалност. Тоа е илузија која Матриксот ни ја налага. Секојдневниот живот е лага.
 
Член од
18 март 2013
Мислења
9
Поени од реакции
1
Mislam deka od ova nekoj saka da napravi mediumska senzacija!
Pa ako fajlot e ''top secret'' zarem Medvedev e lud pa da go spomenuva toa pred novinari, vo televizija!
Najverojatno sakal da se shali, pa sega zborovite mu se vadat od kontekst i se praj fama od toa!
 
Член од
12 октомври 2011
Мислења
55
Поени од реакции
44
Можеби му пукнало филм и решил да не е повеќе Top Secret.
 
Член од
21 април 2010
Мислења
100
Поени од реакции
33
Иначе незнам дали приметивте, али се зафркавал Медмедев.
 

INDIJANEC123

Женкар, Илуватар
Член од
17 март 2014
Мислења
3.815
Поени од реакции
6.373
Барав теми за вонземјани ај ком ин пис ама едно не ми е јасно има илјадници видеа од нло а во денешно време знаеме какви дигитални камери апарати телефони има е сега абе зошто од тие илјадници видеа едно нема саглам и да не е матно ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom