Медведев: Не кажувам колку вонземјани има помеѓу нас за да не кренам паника!

О|ивер シ

Анти.
Член од
14 октомври 2011
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.018
Можеби е вистина.

Од кај знаете можеби вашиот комшија е вонземјанин ?

Можеби мојот комшија е ...Oh wait.
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
1.099
Поени од реакции
1.078
Какви вонземјани бе, штом се овде на земјава значи земјани се како нас. Само ме интересира што им пишува во лична карта под националност :)
 

Klinton

wanna BOMB?
Член од
11 април 2010
Мислења
2.786
Поени од реакции
4.432
мене ме плаши ако има вонземјани, не ме плаши ако се мирни и не прават проблеми, не ме плаши ако се насилни, ќе се бориме до смрт, ме плаши ако се манијаци.... ќе треба со тапа во газот да шетам.....
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Заебанцијата на Медведев на страна, последните неколку децении Западот (со САД на чело) е фрлен во сенка кога се работи за НЛОа, грабнувања и наводни контакти со вонземјани итн., поради тоа што се случува во Русија, Белорусија, Украина, Казакстан, Кина и Монголија. Буквално врие од активност на овие полиња. Само Истокот не дига голема фама околу тоа, нити прави публицитет и ентертејнмент од ваквите случаеви. Поголемиот дел си ја држат муцката затворена, и доста сериозно гледаат на целата работа, за разлика од другиве.
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
На заебанциите на Медведев им нема крај! - ПОТВРДЕНО :pos:
 
Член од
29 октомври 2012
Мислења
224
Поени од реакции
70
На мала врата сакат да ги протнат вонземјаните, иако на секој му е јасно дека постојат.
Само како што покажа историјата дека секогаш посилните ги поробуват послабите на пр. англиската иперија и колониите, не ни се пишува многу добро.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Yo, humans, we are the Borg, we come in....oh well, resistance is futile
 
H

HoT IcE

Гостин
Знаев дека шиптариве не се симнати само од планина, знаев!
 

golem brat

dojdov vidov pobediv
Член од
23 февруари 2009
Мислења
417
Поени од реакции
20
Мене ова ми изгледаше на заебанција мислам се познава по „документарецот“ мен ин блек.. :D
vo sekoja sega ima vistina , mozi e zaebancija no sepak nesto e cudno se ova so vonzem@janite povrzano so 21 12 2012 so bozemnoto apokalipticko scenario pa i deka vonzemjanite ke ne spasat dali go priprema covestvoto koga i ovicijalno ke se potvrdi nivnoto postoene se ova e cudno no ke videme:)
 

-G-

Успешен
Член од
15 јуни 2009
Мислења
636
Поени од реакции
255
vo sekoja sega ima vistina , mozi e zaebancija no sepak nesto e cudno se ova so vonzem@janite povrzano so 21 12 2012 so bozemnoto apokalipticko scenario pa i deka vonzemjanite ke ne spasat dali go priprema covestvoto koga i ovicijalno ke se potvrdi nivnoto postoene se ova e cudno no ke videme:)
хм не знам како да ти објаснам... во секоја лага нема и вистина, на 21.12.2012 нема да биде крај на свет и Медведев дефинитивно си игра мајтап.
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Преку ку* од овие глупости веќе ............. крај на светот, мистериозни звуци, Апокалипса, потоп, поларна инверзија, Планета Икс/Нибиру, Анунаки, судир на метеори, комети...со Земјата, НЛО-а, вонземјани, Антички вонземјани, вонземски раси, живот под површината на Земјата, Масони, Илуминати, светска влада во сенка, Евреи-Мевреи и нивни ’’заговори‘‘ ............ бла бла бла бла ........ сето ова само за да се потполни медиумската програма и да се отргне паметот на луѓето од реалниот живот секојдневието ! :tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom