Машини за сушење алишта

Член од
30 август 2022
Мислења
23
Поени од реакции
32
Jas imam beko susara i peralna i sum prezadovolen, a za toa deka se eftino gubre mislam deka si totalno greska.
Ja купив оваа од 19 000 на попуст во нептун на 13 000 Беко па натака ќе земам поскапа
 

Attachments

Член од
30 август 2022
Мислења
23
Поени од реакции
32
Перална, знам дека постот е за машини за сушење, ама ние разговаравме со nik1 за марката Бекои ете го послушав макар мене ми треба далеку повеќе опции на машината ама оваа ми е привремено
 

Attachments

Член од
11 јуни 2021
Мислења
362
Поени од реакции
810
Дечки здраво.

Моментално машинава за сушење на Беко е на попуст за 30.000 па да прашам некој што се разбира дали вреди за парите?
И бидејќи има сензор за сушење ако на дисплејот покажува 3ч сушење дали ако ги исуши и порано ќе заврши порано?

 
Член од
24 декември 2013
Мислења
470
Поени од реакции
660
Jas od Beko imam shporet I frizider I ne sum zadovolna. Vo friziderot I na minimum staven termostatot mi zamrznuva zelenchukot I ovoshjeto vo odredeni polici.A zelezoto na shporetot okolu ringlite pochna da rgosuva.Ne se postari od 3-4 godini.
Moze mene taka mi se pogodilo neznam.
 
Член од
16 март 2019
Мислења
3.129
Поени од реакции
4.945
Jas od Beko imam shporet I frizider I ne sum zadovolna. Vo friziderot I na minimum staven termostatot mi zamrznuva zelenchukot I ovoshjeto vo odredeni polici.A zelezoto na shporetot okolu ringlite pochna da rgosuva.Ne se postari od 3-4 godini.
Moze mene taka mi se pogodilo neznam.
Porano ( pred 10-tina godini ) Beko bea ekstra sega poslednive godini padnat e kvalitetot na Beko ne e kako sto bese
 
Член од
29 август 2008
Мислења
5.213
Поени од реакции
3.598
Beko do kaj 2015, bese ok turski proizvod, otkako pocna da plajka skapi reklami i sponzor na Xx lokacii, skratija na kvalitet...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom