Куманово, кумановци, кумановки

Black Rose

дете на цвеќето
Член од
12 февруари 2007
Мислења
1.972
Поени од реакции
38
28.08 Ван Гог - клуб Версај, Кумановчани знаете нешто?
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.729
Поени од реакции
9.839
28.08 Ван Гог - клуб Версај, Кумановчани знаете нешто?
И ја имам чуено дека е такој. Отвара се Версај и според мои информацие ќе биде лудо,само да послужи време :zlo:
 

RetroKissing

Шо е овој? лол
Член од
22 јули 2009
Мислења
9
Поени од реакции
0
Xaxaxa, како нема никаде кумановци/ки, секаде сме!
Нај цар луѓе! хаха :D

Кој беше на Урбан Викенд на кеј?? :D
 

PhantomerX

Несопирлив
Член од
30 октомври 2008
Мислења
623
Поени од реакции
46
Кој бе тапа... У вторник бев... Супер ви е градот... Штом Струмичанец го вели тоа значи има вистина :) А и плус глеам нешто журки ова она... Пена парти па не ти знам Вајт парти :) Шо сакате уште...
 

Alo 192

имам симпатија
Член од
7 октомври 2008
Мислења
353
Поени од реакции
11
Кој бе тапа... У вторник бев... Супер ви е градот... Штом Струмичанец го вели тоа значи има вистина :) А и плус глеам нешто журки ова она... Пена парти па не ти знам Вајт парти :) Шо сакате уште...
Да даде господ секој викенд да идеш на такви забави
 

PhantomerX

Несопирлив
Член од
30 октомври 2008
Мислења
623
Поени од реакции
46
Да даде господ секој викенд да идеш на такви забави
Абе... Идам чат пат... :) А и плус ви дојде Ван Гог... И тоа арно е... И некој да ми каже... Кога има автобус од Куманово за Струмица најкасно во денот?
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
Абе... Идам чат пат... :) А и плус ви дојде Ван Гог... И тоа арно е... И некој да ми каже... Кога има автобус од Куманово за Струмица најкасно во денот?
Ван Гог не спомнујте.Болна тема. Не беше у Куманово за да иду на њима и ќе жалу :nesum:.И жими тој што се деси и сг овија днови пена парти и ствари..и Сашка-краљица београдских сплавова - ако е за фалење дека се дешава нешто у град а ипак да не се забрави битан детаљ дека доваѓала :tapp:
 

Alo 192

имам симпатија
Член од
7 октомври 2008
Мислења
353
Поени од реакции
11
Ван Гог не спомнујте.Болна тема. Не беше у Куманово за да иду на њима и ќе жалу :nesum:.И жими тој што се деси и сг овија днови пена парти и ствари..и Сашка-краљица београдских сплавова - ако е за фалење дека се дешава нешто у град а ипак да не се забрави битан детаљ дека доваѓала :tapp:
Не си ништо пропуштила
 
Член од
9 мај 2009
Мислења
605
Поени од реакции
400
Искркасте ли некоју плескавицу овија днови на рошталијаду(незнам како е тачно, не замерајте ако сам згрешила) ?? :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom