Кошаркарски онлајн менаџер

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Ајде ајде ќе праиме ајде ако не ја ќе се нафатам.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
ЛЕЛЕ СУМ ИМАЛ САПОРТЕР!!!!! А КАКО СУМ ГО ДОБИЛ?
СЕГА ГИ ЗНАМ ФАЦИТЕ НА ИГРАЧИТЕ, аии колку се грди дебили.

едит: Гледам сите имаме сапортери? Што е работава?
И ај кажете кога ќе имаат сите играчи заеднички роденден?
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
ЛЕЛЕ СУМ ИМАЛ САПОРТЕР!!!!! А КАКО СУМ ГО ДОБИЛ?
СЕГА ГИ ЗНАМ ФАЦИТЕ НА ИГРАЧИТЕ, аии колку се грди дебили.

едит: Гледам сите имаме сапортери? Што е работава?
И ај кажете кога ќе имаат сите играчи заеднички роденден?
Поклон новогодишен од администрацијата 3 недели супортер сите членови.А за стареењето ќе биде брзо точно не знам.
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
за играчите на 1-ви им е на сите роденден,пишуваше!
 
V

Viktoranius

Гостин
Доста квалитетни тимови има во 2.4, така да би требало тежината на лигата да биде над 20.

Иначе стареењето на играчите е на 1 јануари, а излгеда и тогаш ќе го дадат распоредот за новата сезона.
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Алооо ројас толку не го сакате 740000 е стигнат понудете по некое евро.Мора да е до 6 милиона а ако е повише тоа ќе е моето пакетче.
А виктораинус што напраи вчера со меѓусебниот дуел.
 
V

Viktoranius

Гостин
Алооо ројас толку не го сакате 740000 е стигнат понудете по некое евро.Мора да е до 6 милиона а ако е повише тоа ќе е моето пакетче.
А виктораинус што напраи вчера со меѓусебниот дуел.
Победа на тимот Б со 8 разлика, иначе со нив форсирав тројки, и дури 30 поени беа постигнати од линијата 6.25:)
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Јас како што гледам у мојата лига 1.2 оваа година ќе има многу голема конкуренција
Има одлични тимови како:КК Тиквеш-Кавадарци(не знам кое е бацево ама стварно е добро:back:),КК Фени Индустри,КК Гоко Јунајтед,Свислајон Пелистер,КК Жито Вардар,Пелистер Битола,КК Катастрофа,КК Струмица 2005.

Тешкоо ќе бидее:kesa:

Кирца шо направи со купот?
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Јас како што гледам у мојата лига 1.2 оваа година ќе има многу голема конкуренција
Има одлични тимови како:КК Тиквеш-Кавадарци(не знам кое е бацево ама стварно е добро:back:),КК Фени Индустри,КК Гоко Јунајтед,Свислајон Пелистер,КК Жито Вардар,Пелистер Битола,КК Катастрофа,КК Струмица 2005.

Тешкоо ќе бидее:kesa:

Кирца шо направи со купот?
Не знам кои имаат цб мани па сеа и барам луѓе.Ќе биде за недела дена.Го чекам и вац да прифати.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
Мене не ме сметајте за купот. :kesa:
Лузер сум, имам проблеми со У-21, со моето лузерско тимче, уште ова ми фали. :pos2:
 

The_Dzo

FIELD MARSHAL
Член од
3 февруари 2007
Мислења
256
Поени од реакции
2
koj e za prijatelska so Dynamo Sk od 1.1 neka prati ponuda.ajde treba da se uigraat igracite da sa se isprobavaat petorki.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom