Кошаркарски онлајн менаџер

Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
Ајде, без провокации, среќна Нова на сите многу успех во Чаразај, еве за некој ден почнува новата сезона, идам ја у шопинг.
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
па кажи му на некој да ти стави,и јас исто така имав проблем у текот на сезоната ама еден другар ми местеше
Фала до него,си знае он кој е:smir:
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
ќе биде интересно многу нови фаци има во прва лига! Кој ли ќе биде изненадувањето???
ајде сите сеа да си кажете кои ви се очекувањата 0д новата сезона??/
кој очекувате да биде најголемо изненадување а кој најголемо разочарување????? дајте какви и да било прогнози!

јас лично сметам дека Куманово сериозно е загрозен одд Вујадинович за титулата а не смее да се занемари ни чернобил кој си е веќе докажан тактичар .
Од новите очекувам црвеното ѓаволче да напраи некоја бења и нда помати некои сметки.
јас лично би бил задоволен со 5то место но очекувам се повеќе да се приближам до големата четворка.
и поготово се надевам на 2 победи над мојотлут ривал - братт ми скопје Селтикс!
 
А

Ајсшутер

Гостин
Јас сум задоволен со опстанок и да соберам 2-3 милиони за другата сезона :)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
ќе биде интересно многу нови фаци има во прва лига! Кој ли ќе биде изненадувањето???
ајде сите сеа да си кажете кои ви се очекувањата 0д новата сезона??/
кој очекувате да биде најголемо изненадување а кој најголемо разочарување????? дајте какви и да било прогнози!

јас лично сметам дека Куманово сериозно е загрозен одд Вујадинович за титулата а не смее да се занемари ни чернобил кој си е веќе докажан тактичар .
Од новите очекувам црвеното ѓаволче да напраи некоја бења и нда помати некои сметки.
јас лично би бил задоволен со 5то место но очекувам се повеќе да се приближам до големата четворка.
и поготово се надевам на 2 победи над мојотлут ривал - братт ми скопје Селтикс!
Друже, не се надевај од мене на изненадување, преслаб ми е тимот, иако имам доста во буџет, не се наоѓаат така лесно играчи, ем чекам да остарат више еднаш.
Грчевито ќе се борам за опстанок. Не сум голем оптимист за сезонава.
 
V

Viktoranius

Гостин
Јас би ја сметал за успешна сезоната ако успеам да влезам меѓу првите четири. Али како што гледам имам доста конкуренција, така да ќе биде тешко.

Се засилив со еден плеј, и со едно доста квалитетно крило, и ќе пробам да видам што ќе направам.

Иначе оваа сезона типувам на Вујадинович за шампион.:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom