Кошаркарски онлајн менаџер

V

Viktoranius

Гостин
А зошто јас сум пак во 3.4 јеботе играта, играв бараж со еден од 2.4 треба да сум таму.

АЈ У КУРАЦ !!!!!

Кирца да не знаеш како да пишам на админите, сигурно нема пак да играм во 4та лига.
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
А зошто јас сум пак во 3.4 јеботе играта, играв бараж со еден од 2.4 треба да сум таму.

АЈ У КУРАЦ !!!!!

Кирца да не знаеш како да пишам на админите, сигурно нема пак да играм во 4та лига.

Па по порака пробај.Знаеш кои се ако не знаеш кажи.
 
V

Viktoranius

Гостин
Пишав сеа порака на Куманово, белким он ќе им напише јас незнам како да им пишам.
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Пишав сеа порака на Куманово, белким он ќе им напише јас незнам како да им пишам.
леле чоече колку имаш мерак на играва, а се некој тежок малер те тера! ептен ми е жал ама тоа ти е , имаш некоја лоша карма.
овој лузер изненадуе да ви кажам.Прв ден у прва лига и одма прв шо е работава со Кумановциве?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
леле чоече колку имаш мерак на играва, а се некој тежок малер те тера! ептен ми е жал ама тоа ти е , имаш некоја лоша карма.
овој лузер изненадуе да ви кажам.Прв ден у прва лига и одма прв шо е работава со Кумановциве?
:pos2::pos2::pos2::pos2:
И ја немам појма што е работава. :) :) :)
 
V

Viktoranius

Гостин
Ај некој нека ми каже како да пишам порака на админите.:) Имам и ми стои резултатот уште од баражот што победив.




Едит: Еве пишав на еден админ, и добив одговор, ваљда ќе се реши се за неколку денови.

Порука:
Trebalo bi za par dana sve da bude sredjeno.. Navala je na server sto usporava igru, a i ovako su imali dosta problema ove nedelje. Ako se ne resi problem posalji ponovo pm..
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
Ај некој нека ми каже како да пишам порака на админите.:) Имам и ми стои резултатот уште од баражот што победив.




Едит: Еве пишав на еден админ, и добив одговор, ваљда ќе се реши се за неколку денови.

Порука:
Trebalo bi za par dana sve da bude sredjeno.. Navala je na server sto usporava igru, a i ovako su imali dosta problema ove nedelje. Ako se ne resi problem posalji ponovo pm..
A jel oni znaju da ti igras nefer?
 
M

marko 1996

Гостин
Земав нов играч крило

Miguel Prieto
Форма: 6
Старост:
18

Умор:
0 %
Висина:
209

Тежина:
110
Индекс Вештина:
22.152

Плата:
33.805
Одбрана:
7

Слободна Бацања:
7
Два Поена:
6

Три Поена:
4
Дриблинг:
7

Додавање:
6
Брзина:
5

Позиционирање:
3
Скокови:
9

Искуство:
0
720,000 ефтино ама добар е овие 2-3 дена земав 2 јаки играчи овој
и овој 1.200.000

Loris Amalfitani
Форма: 5
Старост:
19

Умор:
0 %
Висина:
177

Тежина:
68
Индекс Вештина:
31.257

Плата:
52.417
Одбрана:
8

Слободна Бацања:
8
Два Поена:
9

Три Поена:
7
Дриблинг:
7

Додавање:
2
Брзина:
5

Позиционирање:
2
Скокови:
11

Искуство:
7
Мислам дека се добри:toe:
 

Gravity Grave

Voice of the Voiceless
Член од
27 март 2006
Мислења
774
Поени од реакции
11
Ај некој нека ми каже како да пишам порака на админите.:) Имам и ми стои резултатот уште од баражот што победив.




Едит: Еве пишав на еден админ, и добив одговор, ваљда ќе се реши се за неколку денови.

Порука:
Trebalo bi za par dana sve da bude sredjeno.. Navala je na server sto usporava igru, a i ovako su imali dosta problema ove nedelje. Ako se ne resi problem posalji ponovo pm..
Ако не те опраат за ден-два, кажи и ке ти помогнам да отвориш тикет. Нема гајле, че ја наредиме :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom