Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Memfis se bolnica vo momentov .. Samo gasol , green im se zdravi vecer nema da igraat zek , carter , parsons , conley
Granica mu e na 20.5 na mark dali da se igra plus na nego...
Sent from my thor using Tapatalk
 
Член од
21 јули 2014
Мислења
549
Поени од реакции
544
Memfis se bolnica vo momentov .. Samo gasol , green im se zdravi vecer nema da igraat zek , carter , parsons , conley
Granica mu e na 20.5 na mark dali da se igra plus na nego...
Sent from my thor using Tapatalk
И самиот кажа дека се болница, нема кој да го храни Гасол...
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
Овие Медвешчак која глуперда од екипа се све впичка да им ебам смрдливци
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
najdov i jas koga da gi signaliziram, ali nisto mora da ima i takvi denovi, ako te fati oko za utre nesto pisi da se vadime

Sent from my 5051X using Tapatalk
Абе да ти кажам некад сакаме премногу ја ко систем ги имав овие ама и срека се нема некад
тие Трактор ги глеам 2-3 утакмици абе срека не се свесни колку имаат Нижнекамс како шо реков овер влегват лаганица ние шо си бркаме квота 4-5 никој не ни е крив :D
Казан маме им еба на торпедо абе тие со очај екипи не редат по 5 уствари ја ги имав 0 голови во прва а и оваа недела сум зафатен неможам да ги разглеам поубо сеа ке видам утре што има па ке пишам покасно
 
Член од
5 декември 2014
Мислења
379
Поени од реакции
384
сугестија да се проба на Марсеј во живо, беа значително подобри во прво, сепак нека достигне 4 коеф, значи за 5-6 мин.
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.134
сугестија да се проба на Марсеј во живо, беа значително подобри во прво, сепак нека достигне 4 коеф, значи за 5-6 мин.
Само таа ме зезна на 1+ пп. Има шанси бар гол да падне во второ ?
 
Член од
5 декември 2014
Мислења
379
Поени од реакции
384
Само таа ме зезна на 1+ пп. Има шанси бар гол да падне во второ ?
Не си требал да го играш тоа знаејќи дека и двете екипи практикуваат дефанзивен фудбал, поготово домашната... да има шанси, вредност има да добие Марсеј базирано на досега прикажаното.
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.134
Не си требал да го играш тоа знаејќи дека и двете екипи практикуваат дефанзивен фудбал, поготово домашната... да има шанси, вредност има да добие Марсеј базирано на досега прикажаното.
Знам дека се дефанзивни али викам ајде редно е више еднаш и они да проработа, Ница одма си искочи и се мислев меѓу Тулуз и оваа. Ама ме привлече коефициентот. :)
 
B

Blade Torch

Гостин
Kyрвичињата Спортлајф од 10 на 20 ќе ја качат границата на Торонто до вечер. Крв да серат!
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Како бре како бре шеј факинг лонг успеа да промаршиш .... следен саутемптон ја имам тој го промарши голот .
 
P

poker12345

Гостин
Бастиа - Бордо Х
Урал - Ростов Х

И една од овие мислам
Мурсиа - Селта 1 и Кордоба - Малага 1
Бастиа 1:1
Кордоба 2:0

Урал и Мурсиа ништо....добро е 2 со 2

За покасно Белграно - Розарио 2 и Коло Коло - У.Католика 1
 

Kajgana Shop

На врв Bottom