Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Ај кажете сега кого од вас го заебаа овие бразилциве па ги проколна на цел тим авионот да им се срушит?
Мене пред некое време со Ботафого на гости, ја играв да победи Ботафого, но победија овие несреќниве 0-2.
Не сум ги колнел, мајке ми. Ги пцуев Ботафого.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.095
Поени од реакции
9.690
Пробај. Најофанзивна екипа се Ренџерс плус само еднаш имаат продолженија играно, другото им е победи и неколку порази. Пред некој ден изгубија така да не вервам пак да губат е сега ако не ја добијат оваа нека се гонат у пичку материн
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.649
Поени од реакции
34.920
Пробај. Најофанзивна екипа се Ренџерс плус само еднаш имаат продолженија играно, другото им е победи и неколку порази. Пред некој ден изгубија така да не вервам пак да губат е сега ако не ја добијат оваа нека се гонат у пичку материн
Нема да игра вечер Jordan Staal, мислам дека треба Ренџерс да ја добијат во регуларен дел оваа.
Јас би ја играл победник на мечот со продолженија да бидат Ренџерс за секој случај во комбинација со Торонто 5+, прават околу 2.3 коеф.
 
Член од
11 јануари 2014
Мислења
489
Поени од реакции
757
Пелистер - Вардар 0-2 гола, 1.6квота.
Тврда утакмица ќе биде оваа, и двете екипи со силни одбрани, тешко примаат голови.
Теренот ќе биде катастрофа сигурно, поради временските услови.
Очекувам и победа на Вардар, време е Пелистер да изгуби.
 

Дејмон

why not
Член од
17 мај 2011
Мислења
1.368
Поени од реакции
2.886
Ај кажете сега кого од вас го заебаа овие бразилциве па ги проколна на цел тим авионот да им се срушит?
Неделата го фрли еден другар 2+ цела на мала сума али на стварно глуп тикет.. Ма да мислам дека им има расплакано стомајки пошо утакмицата 2+ беше од 20та до крај остана така да има шанси он да ги ебал.
Еве го тикетот
 
P

poker12345

Гостин
Бастиа - Бордо Х
Урал - Ростов Х

И една од овие мислам
Марсиа - Селта 1 и Кордоба - Малага 1
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Осеќам дека пургериве смрдљиви ќе ја праат прелаз 1 у 2 а ја 2+ пп ги стаив пфф
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802

Koja sreka so Bogdanovic ..ednaska bar mi se nasmevna ..proslata nedela ostana na 15poena,granica 15.5 za dobivka ..
Za vecer mi se svigaat
Porzingis 20.5+
Towns 21.5+
Rose 18.5+
Schroeder 14.5+
Teague 15.5+
Whiteside 18.5+
Al gi cekam Sportlife so ponuda,mozda se naogaat so poniska granica nekoj ..bar za poen Rose,Teague,Schroeder i Whiteside ..
Iako mnogu se tri para od edna ista utakmica ..
Ako mozi nekoj da staj ponuda od sportlife ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Последно уредено:
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5.729
Поени од реакции
11.564

Koja sreka so Bogdanovic ..ednaska bar mi se nasmevna ..proslata nedela ostana na 15poena,granica 15.5 za dobivka ..
Za vecer mi se svigaat
Porzingis 20.5+
Towns 21.5+
Rose 18.5+
Schroeder 14.5+
Teague 15.5+
Whiteside 18.5+
Al gi cekam Sportlife so ponuda,mozda se naogaat so poniska granica nekoj ..bar za poen Rose,Teague,Schroeder i Whiteside ..
Iako mnogu se tri para od edna ista utakmica ..
Ako mozi nekoj da staj ponuda od sportlife ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Го чекав и јас Бојан последен, 14 имаше во 3/4. Не влезе во 4/4 и два пати во ОТ дека не постои во одбрана, а и Килпатрик имаше повеќе слобода без него и ја сврте сам. :D
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802
Го чекав и јас Бојан последен, 14 имаше во 3/4. Не влезе во 4/4 и два пати во ОТ дека не постои во одбрана, а и Килпатрик имаше повеќе слобода и ја сврте сам. :D
Daj ponuda sportlife ako si u moznost ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802
Го чекав и јас Бојан последен, 14 имаше во 3/4. Не влезе во 4/4 и два пати во ОТ дека не постои во одбрана, а и Килпатрик имаше повеќе слобода и ја сврте сам. :D
Daj ponuda sportlife ako si u moznost ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom