Кладилница (Генерална дискусија)

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
Канепи ќе ја погодам, ми треба уште една од другите две. :icon_lol:
Ставро ти се кладиш на ова коњи и голф која е според тебе најдобра од онлајн кладилнициве да се регистрирам
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Ставро ти се кладиш на ова коњи и голф која е според тебе најдобра од онлајн кладилнициве да се регистрирам
На голф никогаш не сум се кладел. Коњските трки ги имаш на сите англиски кладилници, со тоа што ако си успешен, најбргу ќе те лимитираат на Stan James, а најдолго ќе те толерираат на William Hill и на Bet365. Коефициентите се слични на сите кладилници.
 
Член од
6 февруари 2015
Мислења
198
Поени од реакции
38
znaci ubedlivo najgolemi koif dava pinnaclesports.com ali tuka se igra samo singl mozi i vo zivo ama zaebani igri imaat uplata kolku sakas nikogas nema da te limitiraat igram 4 godini ete nisto ne mi fali a na marathonbet.com najgolemi koif i najdobri igri VO ZIVO[DOUBLEPOST=1427382974][/DOUBLEPOST]znaci ubedlivo najgolemi koif dava pinnaclesports.com ali tuka se igra samo singl mozi i vo zivo ama zaebani igri imaat uplata kolku sakas nikogas nema da te limitiraat igram 4 godini ete nisto ne mi fali a na marathonbet.com najgolemi koif i najdobri igri VO ZIVO
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.441
Поени од реакции
13.857
Да не знаете зошто Badosa - Peng стои како cancelled и сега оваа Badosa игра со Zheng ? На тикетов ми пишува дека Badosa игра со Peng, ваљда на крај ќе ми се смета како 1 коеф?
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
znaci ubedlivo najgolemi koif dava pinnaclesports.com ali tuka se igra samo singl mozi i vo zivo ama zaebani igri imaat uplata kolku sakas nikogas nema da te limitiraat igram 4 godini ete nisto ne mi fali a na marathonbet.com najgolemi koif i najdobri igri VO ZIVO[DOUBLEPOST=1427382974][/DOUBLEPOST]znaci ubedlivo najgolemi koif dava pinnaclesports.com ali tuka se igra samo singl mozi i vo zivo ama zaebani igri imaat uplata kolku sakas nikogas nema da te limitiraat igram 4 godini ete nisto ne mi fali a na marathonbet.com najgolemi koif i najdobri igri VO ZIVO
За коњи праша човекот, нема коњи на Пајнаклспорт.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Мали-Габон од кога е измислен фудбалот играат 0-2 гола, а сега кога за 7+ коефициентот е 65 нормално 3-4 ќе заврши..
А баш вчера му викам на еден другар види какви утакмции има Габон 2ка гана 1 , Германија 4+ ...
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.163
Поени од реакции
107.619
Канепи да ја победи Лепченко, коефициент 2.05. Младенович да ја победи Захвалова Штрицова, коефициент 3.20. Мек Хејл да ја добие Петкович, коефициент 3.3.
А инаку твојот начин на кладење е феноменален, секое коло играш против Захлавова Стрицова затоа што ја мразиш. :pos:
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
А инаку твојот начин на кладење е феноменален, секое коло играш против Захлавова Стрицова затоа што ја мразиш. :pos:
Имав неколку субјективни кладби против неа, не велам не... :D
 
Член од
18 април 2008
Мислења
876
Поени од реакции
213
браво за џонсон.. пред своја публика сам да се победеш не е многу лесно...
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Да ви се помочам во тој тенисот..утре Словачка,Англија и Швајцарија ви ги даваат поклон кладилниците вие во глупите жени се запнавте за 1.20 помочан коефициент....па ќе најдам некоја рандом 2+ од Бразилските од 11 часот и нема да се нервирам со тенисот помочан..и плус по 1.30 коефициентите се за два гола да падни..

Ако не бидат местени искрено не знам како можат да не излезат Швајцарија,Англија и Словачка утре
 
Член од
6 февруари 2015
Мислења
198
Поени од реакции
38
j.janovic 21.5 + and
Lepchenko V. (Usa)-
Kanepi K. (Est)
1 kec na denot hehe
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Интересен податок има кај мечот Грот-Зверев.Грот во 12 сервис гејмови има изгубено само 5 поени(46/51),а Зверев му направи брејк.Clutch.:icon_mrgr:
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
сега ќе дојде Ставро да се фали за Младенович и Канепи
 

Kajgana Shop

На врв Bottom