Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
17 април 2014
Мислења
587
Поени од реакции
841
Реадинг 1
Челзи Х2
Реал Мадрид 3+
коеф:6.8
Уплата:150
Го скинав несакајки дали ке ми го важат ако испадне. Го имам делот ако треба и ке го залепам
но кога ке го залепам дали ке ми го важаат?
Уште Реал ја чекам 3+
ffff.jpg
 
Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.205
Поени од реакции
2.051
Го скинав несакајки дали ке ми го важат ако испадне. Го имам делот ако треба и ке го залепам
но кога ке го залепам дали ке ми го важаат?
Уште Реал ја чекам 3+
Прегледај го приврзокот 90358
Без гајле ќе го важат;) Мислам дека и да го имаш масакрирано ќе го важат а не па во два дела:D
 
Член од
1 април 2014
Мислења
218
Поени од реакции
23
А

Атомската мравка

Гостин
Тулуз - Лион 2 Лион одамна ја меркав уште пред недела дена ќе одат сигурно на победа да го стасаат Сент Етијен и да играат наредна сезона барем во Европа лига, ќе паѓа тука коефициентот сигурно..
Јастербски - Кедризун Козле 2хен (+6.5) Оваа е Полска одбојка плејоф, минатата 3-2 во сетови тепаа Јастербски денеска мислам ќе изгубат ама за секој случај ќе ја пишам 2ка со хендикеп

5.2 прават

Ќе ги врзам и овие две на друго ливче за мала уплата заедно со Надал - гемови, Реал Мадрид кошарка 2ка, и Реал - Баерн X конечен (1-1 тр моја прогноза).
 
Член од
1 февруари 2009
Мислења
681
Поени од реакции
188
Тулуз - Лион 2 Лион одамна ја меркав уште пред недела дена ќе одат сигурно на победа да го стасаат Сент Етијен и да играат наредна сезона барем во Европа лига, ќе паѓа тука коефициентот сигурно..
Јастербски - Кедризун Козле 2хен (+6.5) Оваа е Полска одбојка плејоф, минатата 3-2 во сетови тепаа Јастербски денеска мислам ќе изгубат ама за секој случај ќе ја пишам 2ка со хендикеп

5.2 прават

Ќе ги врзам и овие две на друго ливче за мала уплата заедно со Надал - гемови, Реал Мадрид кошарка 2ка, и Реал - Баерн X конечен (1-1 тр моја прогноза).
Лион и онака ќе игра во Лигата на измамници. Играа финале куп со ПСЖ ...
 
А

Атомската мравка

Гостин
Последно уредено од модератор:
Член од
1 април 2014
Мислења
218
Поени од реакции
23
sto e podobro da se izigra za vecer
real 1+I 1+II ili gg ?
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.915
Поени од реакции
9.521
Да му заблагодарам на тој со информацијата за Работнички фино лепо ја закачив Х2 затоа што секогаш кога има такви информации од МКД лига влегуваат обратно.
Освен тоа пуштете го Вардар шампион да биде во лигата милум или силум ке бидат вчера беше 3,50 коеф ако уште може да се изигра некаде
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Фоњини на 0:1 ја предаде, а јас ја имав 1 уплатено ми е во Златна Копачка дали ќе ми ја рачуна 1 коеф или не ми е фатена?
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
5.432
Поени од реакции
5.555
Фоњини на 0:1 ја предаде, а јас ја имав 1 уплатено ми е во Златна Копачка дали ќе ми ја рачуна 1 коеф или не ми е фатена?
1 koef

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.538
Поени од реакции
62.416
Тулуз - Лион 2 Лион одамна ја меркав уште пред недела дена ќе одат сигурно на победа да го стасаат Сент Етијен и да играат наредна сезона барем во Европа лига, ќе паѓа тука коефициентот сигурно..
Јастербски - Кедризун Козле 2хен (+6.5) Оваа е Полска одбојка плејоф, минатата 3-2 во сетови тепаа Јастербски денеска мислам ќе изгубат ама за секој случај ќе ја пишам 2ка со хендикеп

5.2 прават

Ќе ги врзам и овие две на друго ливче за мала уплата заедно со Надал - гемови, Реал Мадрид кошарка 2ка, и Реал - Баерн X конечен (1-1 тр моја прогноза).
првата не е лоша и за 3+ сингл
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.054
Поени од реакции
6.658
се нафаќа некој да го прогнозира точниот резултат од натпреварот ?

 

Kajgana Shop

На врв Bottom