Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 мај 2017
Мислења
42
Поени од реакции
30
a sto se tice @White_Spirit ,@torpedoo i @Sota to su iskompleksirani ljudi koji ma je cilj unistiti ovaj forum,pa ih molim da napuste ovo mjesto
buahahahahahahahahahahahahahaha koliko je tebi godina? 14 kao meni ili i manje???[DOUBLEPOST=1494537412][/DOUBLEPOST]
a sto se tice @White_Spirit ,@torpedoo i @Sota to su iskompleksirani ljudi koji ma je cilj unistiti ovaj forum,pa ih molim da napuste ovo mjesto
buahahahahahahahahahahahahahaha koliko je tebi godina? 14 kao meni ili i manje???
 
Член од
29 февруари 2016
Мислења
569
Поени од реакции
641
Ako prodolzi ovaa histerija, temata sigurno ke otide pod kluc. Smirete se malku, siguren sum deka ke se razjasni situacijata.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
173
Поени од реакции
414
Ponovna molba administraciji za skidanje nezasluženog bana Internacionalu.Pozivam i ostale dobronamjerne članove da nastave sa iznošenjem svojih molbi dok netko od administracije ne odgovori śto je posrijedi, pa i po cijeni da budemo svi skupa banirani
 
Член од
5 септември 2016
Мислења
198
Поени од реакции
274
Sta ja tu moram citat?
International baniran?
Ma za sta? Jeli ste vi jos normalni?
Ja bi vam mogo nabrojat 10 ljudi koji su vise zazlusili ban a ne internationala
Odma se mora skinit taj ban
ja neznam ko je ovdje moderator jeli admin jeli sta ja znam ali njemu treba dat ban
 
Член од
5 септември 2016
Мислења
274
Поени од реакции
93
Jadni su oni i njihove liste, to im je sve u zivotu, neka @Sota sad slika svoj zakrivljeni tv sa Kino tv Hd, to je njegova Sreca, a ovaj @White_Spirit skuplja milostinju priko ovih listi za internet,i sta je najjace on ce rec da ih objavljiva da pomogne, ma mrs, ti da oces Pomoc ti bi sla na pm, ali ne, tebi je uvik malo...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom