Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.845
Поени од реакции
3.095
Vidim da si ti obavesten o svemu,ko je dobar a ko los i ko zasluzuje ban,pa mi onda objasni zbog cega je @international dobio ban?Sta je to on lose uradio a mnogi drugi koji provociraju i vredjaju nisu.Po tebi oni nisu nista krivi zasluzuju medalju?Bez zelje da se sa bilo kim prepirem jer imam mnogo prijatelja sa svih Foruma mogu da kazem samo jedno: Da nije zalosno bilo bi smesno!
ma neobaziri se. nije istina na cro sat bio moderator. otisao sam. ma mali nezna sta pise. nego provocira. pusti. kad nešto napiše , pusti mu smješka na odg i to je to.
 
Член од
5 септември 2016
Мислења
274
Поени од реакции
93
molim administraciju da ukloni ban jedinom i neponovljivom @international,zato jer je on messi za iptv,nisam vidio covika s toliko volje da pomogne drugima i s tolikim znanjem koje daje drugima,a liste da ne nabrajam koje nam je dao,svi znamo da iza ovoa stoji bagra sa sf-foruma da ih ne nabrajam,ovo me podsjeca na montirani proces na Alojzija Stepinca..svi znate da ovaj forum bez njega ne bi bio isto mjesto
 
Член од
16 јуни 2015
Мислења
573
Поени од реакции
606
Ma otvoreno ce mo da se borimo da vrate ili odbaniraju internationala
A kada to uspemo onda ce mo otvoreno da se izjasnimo koga treba izbacit sa ovog dela foruma.Jer sve se vidi ko je i zbog cega je ovde.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom