Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 февруари 2017
Мислења
56
Поени од реакции
94
fer je...zasluzio je ban na svakom forumu
zasluzio je ban kao sto je i na svakom forumu zasluzio ban...hoces da kazes da svi forumi ne valjaju samo international valja?[DOUBLEPOST=1494534250][/DOUBLEPOST]

nisam pametan kao ti samo znam da je zasluzio svaki ban...nema nista dzaba pa ni ban
Evo vidis pametnjakovicu, koliko je za internationala,a ko je za tebe sota , white provokatoru jedan
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
I vi ste krivi ljudi, danas prave linkove za Banovca i Kenushu a vi se smejete, klikcete onome po linkovima koji zaradjuje od vas umesto da svaki link koji okaci skinete i postavite pravi link. Kako ne kontate da dolaze ovde da provociraju? Svi su oni zajedno, budite i vi malo ujedinjeni.
 
Член од
23 април 2017
Мислења
74
Поени од реакции
213
Ovim putem zelim da kazem da ste dali ban coveku koji je mnogo doprineo ovom forumu i coveku zbog koga je mnogo ljudi ovde a medju njima sam i ja, vise nece biti nista isto, mozete i meni dati ban slobodno zelim da se solidarisem sa @international,covek je LJUDINA,hijene ostale a ON otisao.
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
56
Поени од реакции
94
Sada sljedi zatvaranje teme jer je i to jedan od ciljava ovih provokatora.
 
Член од
25 август 2016
Мислења
357
Поени од реакции
1.270
zasluzio je ban kao sto je i na svakom forumu zasluzio ban...hoces da kazes da svi forumi ne valjaju samo international valja?[DOUBLEPOST=1494534250][/DOUBLEPOST]
nisam pametan kao ti samo znam da je zasluzio svaki ban...nema nista dzaba pa ni ban
Vidim da si ti obavesten o svemu,ko je dobar a ko los i ko zasluzuje ban,pa mi onda objasni zbog cega je @international dobio ban?Sta je to on lose uradio a mnogi drugi koji provociraju i vredjaju nisu.Po tebi oni nisu nista krivi zasluzuju medalju?Bez zelje da se sa bilo kim prepirem jer imam mnogo prijatelja sa svih Foruma mogu da kazem samo jedno: Da nije zalosno bilo bi smesno!
P.S.Molim Administratore Foruma da skinu ban @internationalu.Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom