Заработка на интернет (официјална тема)

Член од
10 јануари 2011
Мислења
1.658
Поени од реакции
3.322
Еве еден одличен сајт за брза заработка http://www.jokeroo.com/register.php?ref=221775 каде за секои 5 фејсбук лајка и 5 реакции, тоа е се на се 10 клика за кои ви треба 1 минута од вашето време добивате 1 долар!
 
Член од
30 октомври 2011
Мислења
60
Поени од реакции
32
iskreno ne veruvam deka ima tolku lesna zarabotka na internet,imas izvadeno pari od toj sajd do sega...?
 
Член од
24 ноември 2007
Мислења
166
Поени од реакции
101
А па супер со здравје да си ги трошиш (значи работиш 3 месеци на сајтот така?). Ако можеш еден скрин шот да ни дадеш ќе не убедиш повеќе
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
едно прашање : пример сега до крај на месецов да направам 20 долари. нема да можам да ги подигнам затоа што мора минимум 50 долари .. али се подигаат пари на крај на месец .. е сега дали ке стојат за другиот месец тие 20 долари што ке ги направам ?
 
Член од
10 јануари 2011
Мислења
1.658
Поени од реакции
3.322
едно прашање : пример сега до крај на месецов да направам 20 долари. нема да можам да ги подигнам затоа што мора минимум 50 долари .. али се подигаат пари на крај на месец .. е сега дали ке стојат за другиот месец тие 20 долари што ке ги направам ?
да ќе стојат!
 
Член од
23 февруари 2012
Мислења
35
Поени од реакции
5
Еве еден одличен сајт за брза заработка http://www.jokeroo.com/register.php?ref=221775 каде за секои 5 фејсбук лајка и 5 реакции, тоа е се на се 10 клика за кои ви треба 1 минута од вашето време добивате 1 долар!
da te prasam nesto-kako mozes da zemes pari na paypal
dali moras da imas verified account za da primis pari?
a gledam za verified account,za da stavis bankarska smetka gledam samo USA bank ili da zivees vo USA mislam?
a za visa karta da stavam,aj pisav Hrvatska,ama adresa kako ke ja pisam ,na pr. grad Skopje,nema da bidat tocni podatocite
 
Член од
10 јануари 2011
Мислења
1.658
Поени од реакции
3.322
da te prasam nesto-kako mozes da zemes pari na paypal
dali moras da imas verified account za da primis pari?
a gledam za verified account,za da stavis bankarska smetka gledam samo USA bank ili da zivees vo USA mislam?
a za visa karta da stavam,aj pisav Hrvatska,ama adresa kako ke ja pisam ,na pr. grad Skopje,nema da bidat tocni podatocite
Барај во оваа тема http://forum.kajgana.com/threads/paypal-официјална-тема.20572/page-41#post-4855879
можам и ја да ти ги извадам ако веќе неможеш сам!
 
Член од
23 февруари 2012
Мислења
35
Поени од реакции
5
drugo mi e prasanjeto- moram li da verifikuvam acount za da primam pari,na primer od drugi bux sajtovi da me isplatat
a za vadenje ne mora da gi izvadam,
bi gi vlozil vo drugi bux sajtovi za upgrade membership
na primer od jokeroo dali moze da me isplatat,a acountot na paypal ne mi e verifikuvan
 
Член од
10 јануари 2011
Мислења
1.658
Поени од реакции
3.322
drugo mi e prasanjeto- moram li da verifikuvam acount za da primam pari,na primer od drugi bux sajtovi da me isplatat
a za vadenje ne mora da gi izvadam,
bi gi vlozil vo drugi bux sajtovi za upgrade membership
na primer od jokeroo dali moze da me isplatat,a acountot na paypal ne mi e verifikuvan[/quote
не мора
 

Kajgana Shop

На врв Bottom