Економски факултет (reloaded)

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.953
Поени од реакции
5.515
Колеги кај мене во онлине-пријавувањето не е активна опцијата за штиклирање на предметот дали ке го полагаш на колоквиум или на испит.Штиклирано е само за колоквиум и нема можност да се промени... а јас нема сите предмети што ми се понудени да ги полагам на кол. пошо паднав на некои и ке ги одам директно на испит. Како е кај вас???
Исто... сега се пријавуваат само предметите што ќе ги полагаш на колоквиуми.
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
Исто... сега се пријавуваат само предметите што ќе ги полагаш на колоквиуми.
А тие предмети што ги паднав на прв колоквиум и ке ги одам на испит, треба ли да се пријават како колоквиуми сега???
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.953
Поени од реакции
5.515
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
Член од
15 септември 2010
Мислења
74
Поени од реакции
2
Kolegi bidejki jas gi padnav site predmeti na kolokvium, treba li da prijavam nesto? :LD
 
Член од
20 ноември 2011
Мислења
49
Поени од реакции
2
moze li namesto online da se prijavat na studentski ,i za niv treba tie listovite od knizarata?? aj nekoj neka pise fala
 
Член од
14 мај 2010
Мислења
109
Поени од реакции
18
Колеги, треба ли правни и етички аспекти да го пријавиме сега како колоквиум? според мене не би требало оти се полага надвор од колоквиумска...
 
Член од
2 март 2011
Мислења
72
Поени од реакции
4
Колеги да не знае некој дали Претприемништво дозволува да се полага втор колоквиум ако првиот не е положен?
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.953
Поени од реакции
5.515
Колеги да не знае некој дали Претприемништво дозволува да се полага втор колоквиум ако првиот не е положен?
Мислам дека не дозволува.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom