Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.

Gregor

Оbserver
Член од
6 февруари 2013
Мислења
1.021
Поени од реакции
1.935
Уште сум зачуден, како може Земјата да држи такво глупо створење. Просто не можеш да му најдеш нзс колку е глуп... Глуп, а полн со пари...
Да беше Фројд жив ќе отидеше со случајот на постдок, веруј.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Коа ќе размислам поубаво не е ни толку лошо да се живи у Македонијава:При секое врнење се осеќам ко да сум у Англија,или уште подобро у Венеција:vozbud:.
 
Член од
23 јануари 2014
Мислења
239
Поени од реакции
250
Па џе си кајги мајке му га... се изгубиВНЕ, никако да се видиме... ја наваму ти натаму. Него јебеш му матер уште да неможеш луге за баскет да најдеш.... А коа сме веќе на темава ако жена не те скрене нема кој еј! Ма остај тоа како е кај тебе? Што има ново? се глеаме MWA!!!
 

nilla-vanilla

#kingliam
Член од
17 јуни 2010
Мислења
2.041
Поени од реакции
1.747
Кајг, реков Ема Вотсон дека не е за во темана за најубави жени во светот, ама после ова https://www.youtube.com/watch?v=Ug6adjb8u88 сфатив дека таа има убавина одвнатре. Пошармантно и поинтелигентно суштество одамна не сум видела. Ова не е типичен говор на глупи кокошки со искривоколчени сфаќања. Ова е говор достоен за слушање. Слушај и слади се.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.454
Поени од реакции
68.705
Ме дупат Србиве, зборам Македонски ми викаат Ништа не разумем, зборам Српски, погрешно ми одговараат на прашањата затоа што не можат точно да сфатат што сум прашал :гик:
Петровараждинскава тврдина е најдобро нешто што сум видел последниве години :icon_mrgr:
Постоел град што имал повеќе улични кучиња од Скопје :facepalm:
 

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
3.320
Поени од реакции
17.764
Дрга, aj кажи им да не ми одат пред нозе. :P Не знам колку пати само денес се сопнав во туѓа патика. :cenzura: Toa „извини“, како „Добро утро“ ми стана. :coffee: Туку денес успеав од столче да си го расцепам џебот од панталоните. Џебот, бе! :ROFLMAO: Талентулопулус. :P Кооој не сакааааал, тооој не знаеее, што е најтешко. Црно Тиквешко! Црнооооо, црно Тиквешкоооооо! :LOL:
Ма ќао Пантиќу, ќао! Не расправљај се с менe, ќао! :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.915
Поени од реакции
84.326
Канал 5 имаат емисија за Звезде Гранда која што не ја води Драган Вучиќ.. :tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:
Без осет работа бе..

Ваква емисија без Драган е како ајвар без сирење, Силви без Бенд,Јунајтед без Фергусон, Сунѓерот без Боб, Анчо без диња.....
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.736
Поени од реакции
24.393
Да ми кажеше некој, пред неколку години, дека ќе тргнам на шопинг и ќе ги потрошам парите на покуќнина, без да си купам ниедно парталче за мене и дека со толкава љубов и посветеност ќе перам нечии гаќи и чорапи, ќе го исплукав во фаца и ќе си заминев навредена.
Бог да чува! Сега ќе си пуштам панк и ќе се опијам, во име на старите денови и за да си дојдам на себе.

Него, @leandra, си купив даска за похована храна. Ќе ја прајме ли?
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Драга Кајгана,
Едвај чекам зимница да правиме, малку психички да се смирам со тоа лупењето на пиперките и патлиџаните:)







И на крај задолжително е да си мацнеш од со леб од тоа највкусното што останало на дното во лонецот/шерпата:):love:
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.297
Поени од реакции
12.662
Драга К.

Од кога сум зачленет на форумов прв пат добивам бан и тоа не знам за што, ќе паднам у депресија:unsure:
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.126
Поени од реакции
15.950
Драга,

Денес се предавам на мојата депресивна жичка. Тоа значи, ко да сум на голема доза дијазепам. Се ми е рамно.

Ми пратиле тегла ајвар од дома. Арен им излегол.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom