Гатање, видовитост

Дрндалче

...никад не запира...
Член од
11 јануари 2009
Мислења
837
Поени од реакции
338
ако си од скопје има сеа една баба Илинка од ѓорче партали праи на кафе... и ја не верував у вакви ствари, ама погаѓа бре жената....
иначе сум чула и за еден Зоки од незнам си каде, што се јавуваш по телефон и као ти гата, благе везе си нема... не се лажете џабе....:tapp:
 
Член од
23 февруари 2012
Мислења
6
Поени од реакции
0
ако си од скопје има сеа една баба Илинка од ѓорче партали праи на кафе... и ја не верував у вакви ствари, ама погаѓа бре жената....
иначе сум чула и за еден Зоки од незнам си каде, што се јавуваш по телефон и као ти гата, благе везе си нема... не се лажете џабе....:tapp:
Kakoo da ja najdam baba Ilinka???? Znam za Zokii... vrska nema :D
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Има една во Штип Фросина се вика млада жена е, од пред еден месец почна да гледа на карти. Некои девојчиња што отишле кај неа кажаа дека се им погодила.
А баш пред пола саат поминав покрај нејзината куќа 3-4 женски чекаа ред. :pos:
 
Член од
1 март 2012
Мислења
6
Поени од реакции
5
mislam deka site lazat za da se napunat so kesh :cenzura:
 
Член од
3 март 2012
Мислења
25
Поени од реакции
5
DA SUM BIL ali nisto nema vrske od zivot mi rece deka treba da odi kaj mene doma i deka ce se javi telefonski da zakazemo nisto od toa bega kaj ce se sretnemo sram da mu e sto mi zema pari air da ne vidi nikogas
 
Член од
12 август 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
2.031
Кој гледа добро знае некој?
 
B

Black Guard

Гостин
Кој гледа добро знае некој?

Пријателе не може некој шарлатан да гледа за тебе ,нарочито добро,ќе гледа само да те нашминка по измамничка шема и да ти ги собере парите.

Тие се да ги собереш на еден работен камп и строго јапонски методи-ете и железница ќе изградиме(така јапонците во окупираните територии граделе).
 
Член од
2 март 2012
Мислења
9
Поени од реакции
0
se gledam i na maski ina zenski mosam duri da im go pogodam sudniot den.. ili sto da se sluci vo idnina za toa so kleopatra sme mnogu bliski.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom