Бисексуалност/Лезбејство

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Со бисексуалка нема шанси, кај од мажи треба и од жени да ја пазам да не ја греши :icon_lol:, тоа е премногу за мене.

И си сакам моносексуалка само со мене, ни со друга ни со друг оти забеано ќе биде затоа што најмногу што ценам се лојалноста на прво место па потоа храброста на второ место.


А две - трички у кревет да ти се трквалкат нејќеш?
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Ми ги немаш читано изгледа постовите, па добро не да нејќам не ни помислувам :toe:.


Е ја би Би , али само шо завршува на КА, на ЕЦ не да не размислувам туку и ми се поврака дури!:toe:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Е ја би Би , али само шо завршува на КА, на ЕЦ не да не размислувам туку и ми се поврака дури!:toe:
Добро тоа си е твој избор, сега да не го тупам многу ама оргијата или групниот секс не е само обично дупење, туку во основа на почеток било молитвен ритуал кон паганска божица. Па понатаму имаш легенди за островот Лезбос како е намамен Одисеј таму :icon_lol:, заради одвлекување на внимание и исцрпување на неговата животна енергија и ставање под влијание на злобните лезбејки :icon_lol:, не дека има кај нас такви, а можи и да има :icon_lol:.
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Според тебе да си хомосексуалец е нечовечки?
И која е волјата на бога ? Да се дискриминираат луѓето врз основа на нивна сексуална ориентација??
А според тебе да си хомосексуалец е човечки ? Ја не реков дека ги дискриминирам , но ако требало да бидеме хомосексуалци тогаш зошто бог не створил само мажи , или само жени , зошто направил по два рода од секој вид. Хомосексуалноста според мене е болест :smir:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ве молам не почнувајте одново со веќе милион пати повторувана работа.Ако имате нешто интересно да кажете на темава,напишете,а ако не одете на други теми разговарајте.Болест било,човечки било,гадови,светици,дрн дрн јариња.
Овде напишете искуства со бисексуалка,со лезбејка,имате такви познанички,сте имале таква девојка,ве оставила за друга жена,сте ја фатиле со друга,како ви беше...Нешто интересно,а не сакам да спијам со лезбејки и јас сакам со Сакис Рувас ама не ме сака и така.
 
S

smart ass

Гостин
А според тебе да си хомосексуалец е човечки ? Ја не реков дека ги дискриминирам , но ако требало да бидеме хомосексуалци тогаш зошто бог не створил само мажи , или само жени , зошто направил по два рода од секој вид. Хомосексуалноста според мене е болест :smir:

тешко кога би го добил тој авторитет оти според бог мозе и будизмот и јеховини сведоци и наркоманите да се болест па да треба мерки.

Ве молам не почнувајте одново со веќе милион пати повторувана работа.Ако имате нешто интересно да кажете на темава,напишете,а ако не одете на други теми разговарајте.Болест било,човечки било,гадови,светици,дрн дрн јариња.
Овде напишете искуства со бисексуалка,со лезбејка,имате такви познанички,сте имале таква девојка,ве оставила за друга жена,сте ја фатиле со друга,како ви беше...Нешто интересно,а не сакам да спијам со лезбејки и јас сакам со Сакис Рувас ама не ме сака и така.
јас имам искуство де гимназија 4-та за време на физичко часот одејќи кон машката соблекувална си реков дај од од нивната чешма ќе пијам па така и загазив накај соблекувалната и ги видов..се шмекаа и кога ги видов се насмејаа и ми рекоа че мчиш...ја им реков да:)
(ова нели не се рачуна јас сеуште мчам нели:nesum:
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Ве молам не почнувајте одново со веќе милион пати повторувана работа.Ако имате нешто интересно да кажете на темава,напишете,а ако не одете на други теми разговарајте.Болест било,човечки било,гадови,светици,дрн дрн јариња.
Овде напишете искуства со бисексуалка,со лезбејка,имате такви познанички,сте имале таква девојка,ве оставила за друга жена,сте ја фатиле со друга,како ви беше...Нешто интересно,а не сакам да спијам со лезбејки и јас сакам со Сакис Рувас ама не ме сака и така.
Off topic морам... Ај изгуглај го Сакис, или оди ѕирни го на википедија. Типот е педер колку што сум јас Банту Црнец...
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
бев во еден ноќен клуб и тука на сепарето до нашето имаше едно друштво од скопје биле на семинар во велес. се запознавме шо се запознавме и еден од типците ми вика на другарка ми и се свиѓаш и ја онака ладна мислам се заебава и си се смешкам. по некое време ми иде типкава и почнува да ме фаќа за газ и ми вика маче ме палиш сакам ако не друго да те залапам...леле ја коа фатив патот од таму не се вратив веќе....:pos2:
 

skywallker77

realen pragmaticar
Член од
1 октомври 2009
Мислења
223
Поени од реакции
28
Pa da bi trebalo da se interesni sigurno pointeresni od edna vo sekoj slucaj ili mnogu guzva da ne se stvara a?
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Bisexuality, hm... sounds just crazy enough to work...

Do I like it? No. But I dont like war either, and it`s still happening. :helou:
 

^182^

The New Girl
Член од
12 јануари 2008
Мислења
77
Поени од реакции
25
Хаха баја расправија околу таа тема. Немам ништо против хомосексуалноста...кој како си е ориентиран тоа си е за него. Но хетеро сум и секако дека таа сексуална ориентација ќе ја подржувам повеќе :wink:

Но едно нешто ме интересира...Дали е до мене незнам, но сум приметила дека луѓето (тие што се хомосексуалци) дознаваат за својата сексуална ориентација за време на пубертетот...Точно ли е?
 
Член од
21 октомври 2009
Мислења
2
Поени од реакции
0
My first time with a girl was amazing..I thought it was just going to be an experiment... And it was that moment between knowing what she wanted and feeling safe enough to go their. She made it gentle, sweet, hot, fun and... just sensual... I hope I can do that for someone else someday:pipi:
 
Член од
10 април 2009
Мислења
337
Поени од реакции
16
Најлошо е да си во врска со бисексуалец. Конкуренција на сите страни хахаха
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
821
Поени од реакции
301
неам ништо против нив ама не ми се свиѓа баш...
инаку случка од летово...идеме вечерта на една журка во еден кафич на плажа во Грција и се беше топ додека не налетавме на едно друштво од таму...девојките почнаа да се вртат околу нас и ние се чудиме која врата да ја фатиме за да излеземе..и туку една ми дојде од позади грб се вртам и таа ме залапа...лелеее ми идеше во земја да пропаднам...а јас поднапиена...оваа се расфаќа кај што не треба лелеее..која среќа дечко ми ме тргна и уште ми вика..а да ја поканеше вечерва на журка во соба!!! божееее:pop::pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom