Бисексуалност/Лезбејство

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.273
Темава е за лезбејки.
Во право си
Не обратив доволно пажња на насловот на темата.
Лезбејки сакам.
Поарно ко ќе се вратам дома да ја најдам жената в кревет со комшивката отколку со комшијата.
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Во право си
Не обратив доволно пажња на насловот на темата.
Лезбејки сакам.
Поарно ко ќе се вратам дома да ја најдам жената в кревет со комшивката отколку со комшијата.
Што ако комшиката е травестит?

Би сексуалки сакам. Лзебејки не.

Тогаш се враќаме на шансата да ја најдеш жена си во кревет со комшијата!
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Не ги поддржувам ни едните ни другите , тоа е против човештвото , затоа бог створил мајмуни мажјак и жена , слон мажјак и жена , човек мажјак и жена итн ... за да опстане родот , а ако требало да се ебаваат жена со жена тогаш зошто бог не створил нас мажите ? Точно дека секој има право на свој избор , ама тоа според мене е нечовечки и против волјата на бога ...
 
U

UniqueGirl

Гостин
Не ги поддржувам ни едните ни другите , тоа е против човештвото , затоа бог створил мајмуни мажјак и жена , слон мажјак и жена , човек мажјак и жена итн ... за да опстане родот , а ако требало да се ебаваат жена со жена тогаш зошто бог не створил нас мажите ? Точно дека секој има право на свој избор , ама тоа според мене е нечовечки и против волјата на бога ...
Според тебе да си хомосексуалец е нечовечки?
И која е волјата на бога ? Да се дискриминираат луѓето врз основа на нивна сексуална ориентација??
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.273
И која е волјата на бога ? Да се дискриминираат луѓето врз основа на нивна сексуална ориентација??
Дедо боже убаво напиша дека хомосексуалноста е грев. Забрането.
Значи ако си хомосексуачец не се надевај на милост божја а ни на рај.
 
U

UniqueGirl

Гостин
Дедо боже убаво напиша дека хомосексуалноста е грев. Забрането.
Значи ако си хомосексуачец не се надевај на милост божја а ни на рај.
Атеист сум.:smir:
И кога веќе се понуди можеш да ми го одговориш прашањето..
Или ти беше од оние кои се дразнат на бисексуалки, а плукаат по бисексуалците, хомосексуалците (или педерите) како што милувате да ги нарекувате..
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.273
Атеист сум.:smir:
И кога веќе се понуди можеш да ми го одговориш прашањето..
Или ти беше од оние кои се дразнат на бисексуалки, а плукаат по бисексуалците, хомосексуалците (или педерите) како што милувате да ги нарекувате..
мене не ми смета ако е некој бисекусалец или хомосексуалец или стрејт, ме ми е битна боја на кожа, верски или политички убедувања надворешен изглед или карактер. Се додека таа особа има желба да ме задоволи орално ништо не ми е битно.
Јас сум космополита.
 
U

UniqueGirl

Гостин
мене не ми смета ако е некој бисекусалец или хомосексуалец или стрејт, ме ми е битна боја на кожа, верски или политички убедувања надворешен изглед или карактер. Се додека таа особа има желба да ме задоволи орално ништо не ми е битно.
Јас сум космополита.
Значи ти на нив гледаш како персона која орално те задоволува и ништо повеќе..?
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.273
Значи ти на нив гледаш како персона која орално те задоволува и ништо повеќе..?
Секако, мислам дека е некултурно да им се мешам во култура обичаи навики, во интимата и психата. Тоа мене не ме интересира.

Е да, дискреција загарантирана.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.326
Поени од реакции
7.789
Со бисексуалка нема шанси, кај од мажи треба и од жени да ја пазам да не ја греши :icon_lol:, тоа е премногу за мене.

И си сакам моносексуалка само со мене, ни со друга ни со друг оти забеано ќе биде затоа што најмногу што ценам се лојалноста на прво место па потоа храброста на второ место.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom