Бисексуалност/Лезбејство

Член од
21 ноември 2008
Мислења
1.157
Поени од реакции
18
Jas gi opravduvam ednostavno si se privlekuvaat i ubavko im e i ne e bolest tuku zelba za takva opredelba i toa e toa i nekako mn glupavi prasanja im postavuvate na takvite osobi kako da ne vi e jasno so praat i kako :pos2:
a tebe pa se da ne ti e jasno:vozbud:, ako ne pa tie se za neme greska na majka priroda:pos2:
 
M

marsovka

Гостин
марсовче обожава да ги ремети мажјаците на оваа планета им кажува дека е бисексуалка :pos2:
да видиш каков изглед на лицето имаат како гладно куче пред месара во тој момент марсовче во нивните глави е голо со два вибратори во рака и се лапа со џена....да не ги кажувам зборовите :викни некоја другарка па да правиме тројка.....автоматски ги кажуваат ....
Лезбејки стануваат оние кои им е смачена од машката грубост и шовинизам воглавно имаат некакви трауми или едноставно се такви
Бисексуалки тие ти се или помодарки или слободни девојки кои сакаат се да пробаат или некои кои им се досадил сексот само со едно машко или повеќе па за промена една девојка ли повеќе....
 

Спирка

Чорбаџиска Кучка
Член од
1 октомври 2008
Мислења
394
Поени од реакции
14
Лезбејки и жени бисексуалки да, но мажи педери никако!!!:nenene:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
марсовче обожава да ги ремети мажјаците на оваа планета им кажува дека е бисексуалка :pos2:
да видиш каков изглед на лицето имаат како гладно куче пред месара во тој момент марсовче во нивните глави е голо со два вибратори во рака и се лапа со џена....да не ги кажувам зборовите :викни некоја другарка па да правиме тројка.....автоматски ги кажуваат ....
Лезбејки стануваат оние кои им е смачена од машката грубост и шовинизам воглавно имаат некакви трауми или едноставно се такви
Бисексуалки тие ти се или помодарки или слободни девојки кои сакаат се да пробаат или некои кои им се досадил сексот само со едно машко или повеќе па за промена една девојка ли повеќе....
Мислење кое опфаќа доста од темата.
Стварно машките по дифолт сакаат бисекс женски :) Има многу интересни комбинации во тројка :)
 

Annabel

Неутрална*
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.298
Поени од реакции
183
Лезбејки да....педери никако :ne_zboram
Се е тоа личен избор...секој си одбира како ќе живее и точно е тоа дека повеќето лезбејки се квалифицираат како такви откако некој тип гадно ќе ги заебе...поретки се оние што од раѓање се такви.
Најдобри се бисексуалките според мене :icon_lol:
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
не ми пречи воопшто некоја да е лезз или бисексуалка ни па ги осудувам не сум јас никоја што може да го одреди нечинот на живот на другите но ми изгледа грозно па ГОСПО не создал за машко со женско не сум пробала нема ни да пробам никогаш да се впуштам во таква авантура просто мене ми се лоши од такви глупирања на луѓево
 

yin yang

Who, me?
Член од
24 април 2005
Мислења
1.621
Поени од реакции
32
не ми пречи воопшто некоја да е лезз или бисексуалка ни па ги осудувам не сум јас никоја што може да го одреди нечинот на живот на другите но ми изгледа грозно па ГОСПО не создал за машко со женско не сум пробала нема ни да пробам никогаш да се впуштам во таква авантура просто мене ми се лоши од такви глупирања на луѓево

Абе аман шо збораш.. ами ако ти се заврзани очите и те излиже некој/а, ти нема да направиш разлика дали бил некој или некоја. Лижење е лижење. Не верувам дека ке ти биде горзно :pos2:
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
Абе аман шо збораш.. ами ако ти се заврзани очите и те излиже некој/а, ти нема да направиш разлика дали бил некој или некоја. Лижење е лижење. Не верувам дека ке ти биде горзно :pos2:
ама ако ме заврзат и незнам АМА што нема да се деси тоа а сепак се лижам со дечкото што сум во врска така да самата помисла ме наежува да се лижам со женско и ми е грозно
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Јас пак мислам дека се глупираат оние кој глумат грозење од бакнеж на истополови особи.Не ми е сфатливо како не им е грозно после анал орален да даваат,или двајца да ги прскаат,да се стискаат со кој стигнат,да ги шамарат како будали,а уста да отворат против особи кои се сакаат.
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
марсовче обожава да ги ремети мажјаците на оваа планета им кажува дека е бисексуалка :pos2:
да видиш каков изглед на лицето имаат како гладно куче пред месара во тој момент марсовче во нивните глави е голо со два вибратори во рака и се лапа со џена....да не ги кажувам зборовите :викни некоја другарка па да правиме тројка.....автоматски ги кажуваат ....
Лезбејки стануваат оние кои им е смачена од машката грубост и шовинизам воглавно имаат некакви трауми или едноставно се такви
Бисексуалки тие ти се или помодарки или слободни девојки кои сакаат се да пробаат или некои кои им се досадил сексот само со едно машко или повеќе па за промена една девојка ли повеќе....
Денес средношколките се лезбејки од мода, а се кладам дека гад им е да се бацат....
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Хм, јас мислам дека сум би. :)
Е сеа има разлика овде од педерине. Поубаво изгледа, пали.. Не е лошо се додека девојките се сексаат само онака од задоволство, да не дојде значи до заљубување врски итн.
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
Хм, јас мислам дека сум би. :)
Е сеа има разлика овде од педерине. Поубаво изгледа, пали.. Не е лошо се додека девојките се сексаат само онака од задоволство, да не дојде значи до заљубување врски итн.
Да бе сеа бидете малце отворени на таа тема! Ако е дозволено лезбејки шо кур ви сметаат педери?
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
Да бе сеа бидете малце отворени на таа тема! Ако е дозволено лезбејки шо кур ви сметаат педери?
epa brat sea ne li4e maski da si go stegnuvat imajki zenski a saaa zenskite sakat si da im fleva:helou::helou:
 
R

RAYTHEON23

Гостин
Мене ме интересира дали две лезбејки би дозволиле машко да ги посматра додека се лижат, галат и што ти знам јас, дали ги пали тоа?

џена има јака сцена лезбејска.....ме полуде :vozbud:

јас сакам да ги гледам ама и да се приклучам во кулминацијата:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom