Ај сеа признајте си...

D

Deleted member 55587

Гостин
ej ko mala imav mnogu belji praeno,znaci preterano ali edna nikad nema da ja zaboravam zatoa sto togas gi posramiv i moite i sebe. imav okolu 8-9 godini,igravme zmurka i so edna drugarka neznaevme kade da se skrieme i otidovme na parkingot megu parkiranite koli.kolata kaj sto zastanavme imase skrsen retrovizor i na asfaltot bea padnati nekolku staklenca, a do nea imase edno crno fiat punto.neznam znaci neznam koj gavol ne natera da zeeme od staklencata i da pocneme da go skrtame crnoto fiat punto da si crtame,ravenki da si resavame...haubata i vratite lom,partal.dodeka taka bezmilosno ja grebevme,se ubaci tipkata cija bese kolata ,a taa da ti bila kerka na nasi prvi komsii. nie pred toa neznaevme civo e puntoto i normalno nemavme griza na sovest:oops:.ona prvo ni se iznasmea koa ne vide od daleku poso mislese deka samo stoime do puntoto ali koa se doblizi i si go najde takvo...lele lele. begavme niz celo maalo i na kraj me najde tatko mi poso devojkava placejki otide kaj moite na vrata. mmm...kotek kao togas mislam deka nikogas ne sum izela i od majka mi i od tatko mi go dobiv,demek od dva pati glava ne boli(y).hah.bev kazneta prv i posleden pat vo zivotov.+ moite vednea glavi pred komsiite a i normalno moraa da platat osteta za popravka na kolata.ee vecno ke mi ostane toj den...
za pamet..
 

Shur1keN

Hard Gamer
Член од
27 март 2012
Мислења
60
Поени од реакции
12
ја ако почнам да набројувам ехехеее...ама ај ќе кажам последен пат кога...
имав 12-13 години и коледе беше(вечерта кога се пали оган)на мојта викендица со другарите и таму имаше едни други деца јадеа ***** и јас е изнервирав и тоа шо највеке се "тупореше" го фанав и мавав кај шо стигнам и крвови го направив и утредента мама и тато коа дошле да собираат ѓубрето шо сме го направиле тиа соседите кој знае што му имаат кажано ама тато кога си дојде дома лом ме напрај :S :Sи искрено се каам што го истепав детето оти мене повеќе ме болеше.:pipi:
--- надополнето: 5 мај 2012 во 00:21 ---
ја ако почнам да набројувам ехехеее...ама ај ќе кажам последен пат кога...
имав 12-13 години и коледе беше(вечерта кога се пали оган)на мојта викендица со другарите и таму имаше едни други деца јадеа ***** и јас е изнервирав и тоа шо највеке се "тупореше" го фанав и мавав кај шо стигнам и крвови го направив и утредента мама и тато коа дошле да собираат ѓубрето шо сме го направиле тиа соседите кој знае што му имаат кажано ама тато кога си дојде дома лом ме напрај :S :Sи искрено се каам што го истепав детето оти мене повеќе ме болеше.:pipi:
 
Член од
12 октомври 2011
Мислења
1.942
Поени од реакции
711
У принцип сум бил многу лошо дете,прв ќотек на многу мала возраст испив,и тоа асален,пошто направив некоја глупост кај баба ми у куќа...јадев добар ќотек се сеќавам,во градинка кога бутнав едно дете у радијатор и му дупнав глава или незнам некоја таква повреда,пошто не ме прашал за играчките да ми ги земе...овие 2 години не кренале рака на мене,а нема ни да кренат,али од пред тоа сум јадел шамари за глупости што сум правел најчесто,кршење стакла од коли,гаѓање луѓе со јајца,патлиџани,води...

за школо никад ме нема удрено татко ми,а не и за тепање на други деца,доколку се докажало дека не сум се курчел прв :D
 
Член од
15 јануари 2012
Мислења
652
Поени од реакции
192
Mene ne me tepale. Tatko mi bese vojno lice i imase edna metoda t.e. kazna koja se sostoese od vrtenje edno 100 kruga okolu masa so trcanje ili eventualno brzo odenje, ili pisuvanje na edna recenica koja toj ke ja napise (na pr. nema veka da pravam taka) i jas da ja napisam 200-300 pati itn.
Bolje bi mi bilo da mi plesnel edna i tolku nego ova trcanjevo....:D
 
Член од
1 февруари 2012
Мислења
3.674
Поени од реакции
4.205
Пааа неколку пати,ама најкрвоваво беше кога завршив во станица уште одамна и кога ме вратија дома уште па се курчам :facepalm::facepalm:
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
1.291
Поени од реакции
1.285
Имав 9 год. Знам, и барав на баба ми 10 денари од пензијата за да си купам мастики. И не ми даде:) никогаш не ми даваше пари:).​
Наредниот месец, дојде поштарот да и носи пензија, дома немав никој, ја ја земав пензијата и не кажав на никој. Се вратија моите, прашаа дали дошол, ја лажам-сушам, дека не сум ја зела. Отидоа моите до пошта, што ќе видат, мој потпис, глупаво детиште... кога ме грабнала мајка ми со кломпите... туууу, е тој ќотек не се заборава... а ја душа, сакав само мастики да си купам:LOL:
 

Hiperaktiv

Султан :P
Член од
16 февруари 2012
Мислења
1.590
Поени од реакции
923
Еднаш кога бев мал отидовме за Берово и таму баба ми и дедо ми чуваат гудиња...
Нешто ми стана досадно и шо ќе праам шо ќе праам и почнав да ги мавам свињите со камења дрвја ама снемав матерјал и ко почнав со патиките на баба ми дедо ми татко ми мајка ми па и моите сите најк адидас орка па и опинци отидоа кај свињата и за крај имаа тие една кокошка несилка и неа ја дигнав у ваздух и ја стаив кај свињите и потоа јајцата и ги фрлив таму и лом напраив.
Кога излегоа надвор има шо да видат патиките цели у лајна некои изглодани искинати и мене ме прашуваат кој напраи ова јас велам Не сум јас братучед ми е( а братучед ми ептен мирно затворено момче) и плус лажам дека ми е страв од свињи...
и пустиот мој братучед,си го јаде ќотекот но не од моите него од неговите! Ден денес,сеуште не знае дека јас сум го напраил оваа,мислам дека е време да му кажам да се посмееме :Р Тоа беше пред 10 години
 
М

Мартин`

Гостин
Со една комшика земавме игли од дома и јас мажот 2 зимам и во на комшијата колата во гумите и како малер баш тогаш он испаѓа од дома и не виде нормално иако избегавме.. потоа дојде дома ем ќотек фанав ем дома си платија гума за колата.

Имаше едно девојче што многу не нервираше на улица и зима мине со точак и со едната рака држи еклери во кутија.. и јас целиот бесен како мал зимање баскетот со сета сила шутирање во точакот и кога летна.. сега кога помислувам дури страв ме фаќа за тоа :D и секако фанав неколку шамари за ова дело плус знам не ми даваа 2-3 дена пари заради тоа.

Како мал (дали уште сум одел нашколо незнам точно) пред нашата куќа минеше полицаец и имаме така подолга тераса може 5-6 метри и јас одозгоре како минеше полицаецот почнав да го мочам и нормално после фатив ќотек добар :pos:
 
T

Torchyrus

Гостин
Оти незнаев да возам точак и се збуцав во чешмата :pos::pos::pos:
На баба главата и ја дупнав со едно дрво како палка за безбол уште ми иде таа слика во глава
На еден другар од маало главата со каиш му ја дупнав наместо да го мавам со обратната страна јас ...
На комшијата џамот му го скршивме ова секако сум јадел ќотек после случките , а имало каде што сум правел и поголеми глупости ама сум се спасувал :D
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.554
Поени од реакции
841
Уф, уште ми одѕвонува у глава шамарот што го добив пред едно 7-8 години.
Беше зима и врнеше ептен снег и нормално, како копиљаци се собравме у маало, кај еден другар у двор и правевме бункер. Го средивме убаво и после следеше главното. Пошто дворот гледаше на улица, нормално, најлогично беше да ги гаѓаме луѓето што поминуваат.
И така гаѓајќи поминуваат тројца, ептен повозрасни од нас и ја викам, „другите гаѓавте што гаѓавте, сеа мене ми е редот“, земам топка и едниот од нив го ѕвекнав у лице. Се врати и некој му кажа дека сум ја, доаѓа до мене и ни една ни две, ми зашлака шамариште едно што ќе го памтам дур сум жив. Имав дури и лузна.

Сега ми е ептен смешно кога ќе ми текне, али тогаш не ми беше до смеење, чак што више и го колнев, му фрлив најстрашни клетви :pos:
 
Член од
2 март 2012
Мислења
93
Поени од реакции
56
Мајка ми понекогаш ме тепала, ама ептен ретко, на 8-9 години. Еднаш се сеќавам скршив вазна и почнав да бегам. Излегов од дома и почнав да трчам. Мајка ми ме бркаше, а јас пред да се качам по скалите се свртев да видам дали сум безбеден, некако се сопнав и паднав на скалите. И мајка ми ме фати. Не само што изедов ќотек туку и колената ми беа лом од падот :D
 

Итар Пејо

Слободен Радикал
Член од
10 октомври 2011
Мислења
736
Поени од реакции
660
Мене мака ми редовно ме дробеше ама јас машки поднесував па утредента нова беља и виде не виде се откажа рацете ја болеа жената:D
 
B

Black Guard

Гостин
Малку сум тепан,ама еднаш бев истепан и тоа од мама без причина,мислам деца како деца си играме,а јас многу добро ги манипулирав девојчињата,бевме 8 негде накај 9 години лето,нагости,слава беше Св.Петар и имаше неколку машки кои ги игнориравме а после тоа со девојчињата игравме доктор и пациент-погодете си ги менувавме улогите,еднаш јас бев доктор а друг пат ***** беше она докторка и тогаш...тогаш се случи за прв пат да лизнам путе како сладолед и т кој го лизнав а потоа бакнав само еднаш за да наредниот пат добијам ерекција на прегледот,другото девојче не беше наш врсник туку година помалку,она беше медицинска сестра,а ние во детската соба со сокче,лажичка,дири и топломер ни дадоа и по цели три часа играње,занимација па одење на тераса моите решија да тргнат накај дома и така се случи тоа што со нетрпение го чекав-ОБЈАСНЕНИЕ и на пат кон дома почнав да прашувам тато зошто ***** нема куре туку има путе,и почмав весело и возбудено(тоа за мене беше откритие) почнав на глас да го изговарам името на девојчето додавајќи Имаа путе *** Имаа путее и тогаш мајка ми кога ми опаши една и ми рече од како знаеш а јхас замолчив се вцрвенив,не ми беше јасно што направив грешно,па почна тато да и вели на мама не е педагошки тепање бла бла,објасни му а наместо тоа добив уште еден посилен шамар од мама и ме праша како знаам дека *** има путее...нормално и кажав дека игравме доктори ама не кажав што направивме,па ми објаснија дома под услов да не се дерам низ град и ми купија авион играчка за да бидам мирен,и ОК ми објаснија ама пуста љубопитност тогаш често кога ќе се собереа постарите слушав муабет за швалереи и швалерки па си игравме(беа на мое маало во работилница бевме) маж и жена а помалото моме беше швалерката,тогаш ја бакнав и нејзиното путе а врсничката со која одевме заедно на заавиште али кај друг воспитувач го префати и рече иии колкав е а ја кутриот немав ПОИМ за маструбација за ништо со други зборови бев сексуално незрел како и децојчињата па тоа што го направивме и ден денес чат пат се смешкаме на таа тема али деца бевме,не разбиравме,само немате претстава каква ма каква интензивна возбудливост имаше,на моменти и пелтечев малку а таа вечер неможев да спијам...лееле што открив зад гаќичките на ***-ЧУДО,нешто необјасниво и соленко малку,пу искреноста ми е единствена маана пише во алманахот кој го гледав вчера после цели 8 може и 9 години......морам да признаам дека се двоумам дали ова да го споделам или да избришам се иако беме дечурлаана по 8 години.

Ма нека стои на крај краеви така и беше,деца беве,не разбиравме а сигурно и не сме единствени.

Сепак ќе напоменам дека и покрај тие два шамари ние уште 2 месеца си игравме а покрај доктори и швалери измисливме и Циркус.
да го бакнам и знаете што,за мене беше мистерија они што имаат после гаќите,туу уште ми текнува на соленкастиот вкус а потоа кога ја сменивме илогата и **** мене ме прегледуваше за прв пат добив ерекција она го баци го употреби терминот да го цунам да се излечи а реално не бев свесен што ми се случува бев возбуден што им досаѓав на моите да одиме а татко ми се запи,па така си ја продолживме играта,меревме и температура,стававме инекции али тогаш само еднаш памтам добро со левата рака го тргнав малото срамно усниче испадна нов све
 

Kajgana Shop

На врв Bottom