Албанија - место за одмор

Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
@gjoko-mkd дали до сега си одел без пасош, пошто ми истече важноста на пасошот пред два месеци се мислев да одам со лична карта. Дали ќе ми прават проблеми или не?? И дали познаваш некоја агенција за превоз до таму?
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.982
Поени од реакции
14.771
Братучед ми одеше со лична карта и нема проблем.А за превоз има еден куп агенции од Струга,Кичево,Гостивар и Тетово.Јас секогаш одам со кола(фамилијарен сум)
 
Член од
2 септември 2013
Мислења
255
Поени од реакции
237
ај ако може некој да ми каже за смештај во саранда колку би чинело... некако не ми се даваат пари на агенции па си велам сам да се снајдам... планирам сега на втората половина од месец јуни да си одам.. и ако бил некој може да ми предлага некој студиа, хотели што знам..
 
Член од
30 мај 2014
Мислења
11
Поени од реакции
0
Оваа година сакаме да одиме на одмор во Ксамил , па ми треба препорака за некоја вила .Благодарам
 
Член од
16 мај 2014
Мислења
14
Поени од реакции
21
Poskapi se od Ksamil, ama ne se skapi, i ne se po 50 evra site, mnogu lesno naogas i mnogu poevtini
 
Член од
30 мај 2014
Мислења
11
Поени од реакции
0
Ние сакаме да одиме околку 15 јуни , преку агенцииве во подобрите вили нема слободно ништо , па дајте некоја понуда од некоја вила што е блиску до плажата Бора бора или некоја друга добра плажа. Фалаа
Има слодобно во Вила Алекс ама некако агенцијава не ми е баш сигурна :)
http://www.meriontravel.com.mk/leto/albanija/105-vila-aleks
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.982
Поени од реакции
14.771
За Саранда и Ксамил барајте го Бранко Атанасов на ФБ,тој е скоро цела година таму и изнајмува и апартмани и вили.На неговиот профил има доста слики од тоа што го нуди.Човекот е скопјанец,ама скоро цело време работи во Саранда и Ксамил
 
Член од
30 мај 2014
Мислења
11
Поени од реакции
0
За Саранда и Ксамил барајте го Бранко Атанасов на ФБ,тој е скоро цела година таму и изнајмува и апартмани и вили.На неговиот профил има доста слики од тоа што го нуди.Човекот е скопјанец,ама скоро цело време работи во Саранда и Ксамил
Gjoko-mkd ти преку бранко беше на одмор во ксамил ? Јас му пишав но повеќе вили има за саранда , во која вила беше сместен во Ксамил и дали е блиску до плажа?
фала позз
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.982
Поени од реакции
14.771
Кај него бев во хотел Чакала во Саранда, а тој што ја нуди во Ксамил е таа црвената од сликите.Фактички тоа се апаратмани ама поголеми,како домашен стан.Има двор,трева,интернет,...

39.771026,20.001091
 
Член од
30 мај 2014
Мислења
11
Поени од реакции
0
Кај него бев во хотел Чакала во Саранда, а тој што ја нуди во Ксамил е таа црвената од сликите.Фактички тоа се апаратмани ама поголеми,како домашен стан.Има двор,трева,интернет,...

39.771026,20.001091
И мене ми го нудеше Хотел Чакала во Саранда , колку е одалечен од плажата и како беше задоволен од смештајот ? Со негов превоз беше ?
 
Член од
30 мај 2014
Мислења
8
Поени од реакции
3
dajte link od FB od toj Branko ,bidejki ima poveke so takvo ime i prezime... fala
 

Kajgana Shop

На врв Bottom