Аква Парк Фест во Пробиштип

Член од
5 април 2012
Мислења
8.122
Поени од реакции
8.911
Оваа година има помалку народ, вчера почна на Дубиоза да се полни, супер забава направија.
Малку послаба програма од лани, а и деновите се малку утнати еве јас сакав да одам на првиот ден ама кој нормален прави фестивал во четврток. Како и да е настанот е одличен !
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.441
Поени од реакции
13.857
Флудер најјак, Фанкермен онака, Тимо Мас го преспав и Јорис Ворн одличен, си го истера своето. Бранчез сеа преку ден ми направи највеќе ќејф. Како и да е, лани имаше 100 пати подобра атмосвера.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Јас мислам дека губат најмногу заради превозот.
Пример јас ако идав од Охрид, требеше да менам автобус 2-3 пати за да стигнам таму.
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
decki bas ovaa godina e podobra od lanskata spored mene
barem povike dj (izveduvaci) ovaa godina ima,ama i site mu se na mesto
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
За пола саат тргнувам, се надевам на добра журка, очекувам доста од Prok&Fitch деновиве нон стоп ми беа на репертоар (y)(y)
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
Јас мислам дека губат најмногу заради превозот.
Пример јас ако идав од Охрид, требеше да менам автобус 2-3 пати за да стигнам таму.
не е скоро никаков проблем превозот од Охрид , 2 автобуси требит да смениш , али е далеку малце :) Зато кола и си фураш
инаку како Јорис Ворн? искина или ? ајде кажете баш ме интересират ....ах и многу ми е криво ми е шо не сум таму (проклети испити)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.441
Поени од реакции
13.857
Добар беше Јорис Ворн, али Прок&Фич ПАРТАЛИ!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
H

HoT IcE

Гостин
Слабо и Дигвид и Емерсон. Очекував повеќе. Обратното беше со Прок и Фич.
 
Член од
2 март 2012
Мислења
21
Поени од реакции
11
Вчера на Грамафонџии ми беше најубаво, сум се изнаиграла. Останав до Емерсон кога пушташе музика, не ни знаев кој е до сеа хаха, но добар беше ама можеше и подобро.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
a milenikot moj DIGWEED :) kako bese :)
samo radi nego sakav da odam
Мене па нај ме воодушеви Дигвид, нај некако ја загреа публиката и не сакав да си оде, а и он мислам ептен му беше убаво што се гледаше криво му беше што требаше да препуште на други. Емерсон тапа, у место. Грамофонџие далеку од тоа што сум ги слушал претходно. Прок Фич онака, интересно лајт денсање хаус, очекував поинтересно да вртат според тоа што ги слушав на нет. У секој случај Дигвид најдобар!
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
Мене па нај ме воодушеви Дигвид, нај некако ја загреа публиката и не сакав да си оде, а и он мислам ептен му беше убаво што се гледаше криво му беше што требаше да препуште на други. Емерсон тапа, у место. Грамофонџие далеку од тоа што сум ги слушал претходно. Прок Фич онака, интересно лајт денсање хаус, очекував поинтересно да вртат според тоа што ги слушав на нет. У секој случај Дигвид најдобар!
uffff ziv se jadam sto ne bev :D
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Ја вечерва беF. НосеF чрвена маица Хироус, бели патики со чрвени врвци и недогледана 3 сезона од Тхе Wалкинг Деад. Шверцав пиеwе, дека пивото беше тапа. Ди џеите не ги ни приметвав кога се менуваа, шо мислам дека е ОК.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom