Јас сакам...

Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Море, ќе ми направат гугл срч бај имиџ и ќе ме најдат. Во темана за ПЛ ми се спрема атентат.

Иначе, сакам Ред Џон ДА НЕ дојде во Скопје.
 

HellRaiser

Реметам кајганџии
Член од
1 јануари 2014
Мислења
815
Поени од реакции
854
Сакам да продолжам да се смеам и зезам како и до сега,да сум несериозен како и до сега и по никоја цена да не дозволам некој некогаш да ми го уништи тој дух.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Сакам сите оние кои се занимаваат со мене и умешуваат во мојот живот, а тоа најмалку на нив им е работа т.е. не им е тоа работа........, да избегаат некаде далеку, очи да не им гледам:)
 

Lil Lamb

Сакам да се родам одново.
Член од
7 април 2014
Мислења
258
Поени од реакции
282
Јас сакам, во светов да нема војни. :unsure: Политики. Сакам сите да сме среќни и среќно да живееме...Цвекиња да има на секој чекор, елки големи... Да уживаме гледајќи во нив, да блескаме коа ќе проаѓаме покрај нив, исто така сакам ни коли да постојат, да бидеме сите милијардери и да пешачиме, за поздраво срце да имаме и подолг живот.:unsure:
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
68
Поени од реакции
36
Сакам смртно да му затребам за услуга на непријателот,
и да му помогнам,за потоа да можам да го манипулирам....

злочесто,но праведно!
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Сакам едноставно да бидам слободен. Да не постојат работи кои не сакам да ги правам и кои ќе ме ограничуваат:)
 

Клошар.

Еднаш бев 4NHK0.
Член од
6 јуни 2014
Мислења
965
Поени од реакции
850
Орален.[DOUBLEPOST=1414432275][/DOUBLEPOST]А нели одговара темава повеќе во Играчница?
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.868
Сакам слобода притоа да си го зачувам мирот и хармонијата во мене истото да ни владее и во домот. Сакам да имам прилика да обезбедам матријален добробит за целото семејство со тоа што би имал повише слободно време и матријална поддршка сакам да се надоградувам духовно учејќи постојано нешто ново од големи луѓе во тој правец. Кога би го остварил досега наведеното би сакал да давам повеке на луѓе на кои им фалат пред се основни човекови потреби. За лично задоволство сакам да имам едно или две расни кучиња кои ке ги носам на изложби и надвор од државава. Тоа би било се што сакам. :)
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Јас сакам на еден ден да бидам Сунѓерот Боб.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom