Јас сакам...

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
За некој ножеби темава е глупа, но за некои и не.... Во секојдневието секој од нас си искажува желби што сака...
Така и јас, сакам да станам познат доктор, музичар, да имам убав живот, BMW.....
А вие...? Што сакате во животот? :)
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Јас сакам AnFem да имаше помали грудести израстоци.

А има брадавици, не дека не.
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
Ја сакам ко ќе пораснам да бидам како Торес типс да имам 15 000 евра на сметката и да не ги делам со ортаците , за мене да останат.
 

Мачорка

Shining Star of Paektu Mountain
Член од
25 февруари 2011
Мислења
1.955
Поени од реакции
12.542
Не сме на избор за Мис Универзум ;)
Па тоа и ми беше поентата де, да ги имитирам мисиците и сите оние wannabe мајки Терези.
Заборавив само да спомнам дека сакам и да се пронајде лек против сидата и дека ако некогаш добијам на лото, ќе им ги раздадам парите на сиромашните и болните.
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Јас сакам да купам нов телевизор, пошо овај ваќе не се издражуе чекаш повеќе од 2-3 саати за да се уклуче:noze:
 
Член од
28 мај 2009
Мислења
3.361
Поени од реакции
3.963
За некој ножеби темава е глупа, но за некои и не.... Во секојдневието секој од нас си искажува желби што сака...
Така и јас, сакам да станам познат доктор, музичар, да имам убав живот, BMW.....
А вие...? Што сакате во животот? :)
И тата би сине то :D
 
O

onlya

Гостин
Јас сакам да престанам да грешам во животов, да завршам факултет, да се вработам и да си живеам среќно сама :) и заборавив да си купам мазда rx-8 :love:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom