Црноризец Храбар
Последна активност:
17 јануари 2017 во 00:49
Член од:
24 мај 2014
Мислења:
2.420
Допаѓања:
2.331
Поени од трофеи:
150
Пол:
Машко

Сподели преку:

Црноризец Храбар

Машко

Последна активност:
17 јануари 2017 во 00:49
  1. LudVonzemjanin
   LudVonzemjanin
   Пријателу доколку сакаш да продискутираме за некои парадокса или некои теории , ќе ми причинува задоволство ... Никој нема со кој да дискутирам за тие големи прашања.... Благодарам
   1. На Црноризец Храбар му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Црноризец Храбар
    Црноризец Храбар
    Слободно, во секоја прилика.
    13 септември 2016
   3. LudVonzemjanin
    LudVonzemjanin
    Дали мислиш дека постојат вонземјани ?
    13 септември 2016
  2. Solaire of Astora
   Solaire of Astora
   Мислам дека Урко има само една борба во ММА, каде на своето деби изгуби од хрватски аматер. Има и видео од борбата на јутуб
   1. Црноризец Храбар
    Црноризец Храбар
    Извини вака навистина дури сега гледам дека си ми пишал на ова место на овој начин. За кариерата на Урко знам не дека не е воопшто добар во боречкиот свет него е повеке на реклама одколку на квалитет дефинитивно.
    8 ноември 2015
  3. HoT IcE
   HoT IcE
   Им пишав на овие од Реики центар, Македонија, кога ќе ми дадат одоговор шо како да ти пишам?
   1. Црноризец Храбар
    Црноризец Храбар
    Пиши ми во пораки ке си муабетиме колку сакаш.
    23 април 2015
  4. SaltNPepa
   SaltNPepa
   Знам дека мислиш на раси на кучиња, но ете, оставаме простор и за оние што се гледаат како мачка.
   1. На Црноризец Храбар му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Црноризец Храбар
    Црноризец Храбар
    Намерно не потенцирав дека се мисли на раси на кучиња кога ја правев темата пошто ја отворив во подфорумот Кучиња па да не бидам досаден... Слободно како проценуваш така прави ако мислиш дека треба да бришеш или било што слободно. Поздрав. :)
    22 февруари 2015
  5. khz777
   khz777
   Користи мк фонт :)
   1. На Црноризец Храбар му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Црноризец Храбар
    Црноризец Храбар
    Немам навика затоа не користам мк фонт кога отворам тема ми текнува али кога ке дојде ред мислење да пишам обично заборавам. Приметувам дека повекето користат само мк фонт дане има некое непишано правило ?
    31 октомври 2014
   3. khz777
    khz777
    Па да правило е да се користи , но сепак кога ќе видат другите членови мислење напишано на латиница не го ни читаат истото и јас го правам гледам отвараш доста теми но не користиш мк фонт .
    31 октомври 2014
  6. Божино
   Божино
   Ти ја преместив темата во Хоби, нареден пат внимавај во кој подфорум отвараш. :)
   Поздрав.
   1. Црноризец Храбар
    Црноризец Храбар
    ok fala ti nov sum na forumov nareden pat ke vnimavam poveke.Pozdrav
    25 мај 2014
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко