Обложување на нет

G

Goldie

Гостин
и како е ? вреди ли да се игра таму
Во споредба со интернет кладилниците не вреди, ама во споредба со нашите на пример за некои игри се подобри..
Кристал - Сити и Еспањол - Елче ми се по 1.95 и 1.9 X пп во спортлајф а тука се по 2.18 двете
 
Член од
7 јули 2014
Мислења
1.243
Поени од реакции
1.162
Абе клaдилницaтa уште не е пуштенa. Пуштенa е демo верзијa зa фиктивни уплaти. Не верувaм дa oстaнaт истиве квoти кoи . Мoнoпoл си е мoнoпoл, oвчaрoт ќе си ги мoлзе oвците, клaсикa муaбет
 
G

Goldie

Гостин
Абе клaдилницaтa уште не е пуштенa. Пуштенa е демo верзијa зa фиктивни уплaти. Не верувaм дa oстaнaт истиве квoти кoи . Мoнoпoл си е мoнoпoл, oвчaрoт ќе си ги мoлзе oвците, клaсикa муaбет
Пуштена е изгледа, гледам има и за депозити сега.
 
Член од
7 јули 2014
Мислења
1.243
Поени од реакции
1.162
Kvotive na novava kladilnica se mizerija. Sevilja 2 1.85, 1X 1.82. Daj be DA praime eden protest DA we dozvoli onlajn kladenje, he e humano ova.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Kvotive na novava kladilnica se mizerija. Sevilja 2 1.85, 1X 1.82. Daj be DA praime eden protest DA we dozvoli onlajn kladenje, he e humano ova.
Eдна година помина од моментот кога требаше да почне да работи ова срање. Можеше комотно да се кладиш он лајн цело тоа време. Можеш и сега, и ќе можеш до кога сакаш. Батали ги овие гнидиве. Не знам што се замараш.
 
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
Како што рече @Ставрогин фурајте си онлине и ич таквото да не ве боли. Што се замарате.
 
Член од
17 јуни 2012
Мислења
1.934
Поени од реакции
2.438
Едино е добро што можеш да играш систем,незнам во другите онлајн кладилници дали може?
 
Член од
28 октомври 2013
Мислења
12
Поени од реакции
1
Сакам да поставам прашање до корисниците на бет 365, ако може некој да ми одговори, дали за да повлечете пари од бет365 на вашата картичка, ви бараше сајтот да направите upload на некој персонален документ за идентификација, и второ прашање, дали парите кои ги имате направено на сајтот можете да ги префрлите на pay pal акаунт?
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Сакам да поставам прашање до корисниците на бет 365, ако може некој да ми одговори, дали за да повлечете пари од бет365 на вашата картичка, ви бараше сајтот да направите upload на некој персонален документ за идентификација, и второ прашање, дали парите кои ги имате направено на сајтот можете да ги префрлите на pay pal акаунт?
Верификацијата на акаунтот е задолжителна пред исплата, и не можеш да ги префрлиш парите на pay pal.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom