Zdr

Член од
23 декември 2019
Мислења
3
Поени од реакции
0
Zdravo sakam nekoj da mi pomogne sto iskusil vakvo nesto so zenskami sme vekje 7 godini na na pocetokot od vrskata cesto pati dobivase orgazam eve vekje 2 godini nema doziveano orgazam vo sto e problenot
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Деца абе дајте удрите на видео игри. Шо сте запнале по тоа ебање та ебање?!
Чим вика дека нема оргазам не е ни искусила највероватно. Само те лажала дека има, шо е обичај на ногу женски.
Убаво ти кажа другаро погоре, со друг се ебе и веќе не се пале на тебе после 7 години. Презаситена е. А редно и и ти да најдеш друга. Разбира се после подолго време посветување на гејминг.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Zdravo sakam nekoj da mi pomogne sto iskusil vakvo nesto so zenskami sme vekje 7 godini na na pocetokot od vrskata cesto pati dobivase orgazam eve vekje 2 godini nema doziveano orgazam vo sto e problenot
си пробал освен со секс на друг начин да направиш да доживее оргазам?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.615
Поени од реакции
34.802
Zdravo sakam nekoj da mi pomogne sto iskusil vakvo nesto so zenskami sme vekje 7 godini na pocetokot od vrskata cesto pati dobivase orgazam eve vekje 2 godini nema doziveano orgazam vo sto e problenot
...на почетокот на врската партнерката ти глумела оргазам понекогаш или како викаш ти „често пати“, грешка твоја, оти си требал секогаш да ја доведеш до оргазам со било која „метода“ замисли ти да не си „свршувал“ како би ти било?
...сега по толку време, партнерката не ти глуми веќе и си е оригинална со чувствата, твое е да ја прашаш што и се допаѓа, како што тебе ти се допаѓа горе-доле, споро-брзо-побрзо, така и нејзе нешто и се допаѓа, сигурно во себе си вика ,,... ај бе троа залижиме“ (во контекс на членот @Let со неговото ај троа залапајме :pos:)
си пробал освен со секс на друг начин да направиш да доживее оргазам?
иииииииииииии кој друг начин ма, освен секс?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.615
Поени од реакции
34.802
Fala bogu nekkj pametno da odgovori inace fala
ако можеш да смениш наслов на темава, изменија од „здр“ на некој наслов околу твоето прашање ,,зашто девојка не доживува оргазам“ или „помош за моја сериозна љубовна врска“ ...или било што!
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
...на почетокот на врската партнерката ти глумела оргазам понекогаш или како викаш ти „често пати“, грешка твоја, оти си требал секогаш да ја доведеш до оргазам со било која „метода“ замисли ти да не си „свршувал“ како би ти било?
...сега по толку време, партнерката не ти глуми веќе и си е оригинална со чувствата, твое е да ја прашаш што и се допаѓа, како што тебе ти се допаѓа горе-доле, споро-брзо-побрзо, така и нејзе нешто и се допаѓа, сигурно во себе си вика ,,... ај бе троа залижиме“ (во контекс на членот @Let со неговото ај троа залапајме :pos:)

иииииииииииии кој друг начин ма, освен секс?
Изглеа не си чула за фингеринг на пример? Само со ебење ли бре се доживува оргазам????
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.615
Поени од реакции
34.802
Изглеа не си чула за фингеринг на пример? Само со ебење ли бре се доживува оргазам????
... е де , како не ...па најчесто и така се доживува оргазам со прст_ејгинг и лижеј_гинг, ама сите срц спаѓаат во „секс“ како општа љубовна игра,оно лави дави, а копулација или сексуален однос тоа е чист израз за „е_бење“ што исто спаѓа во секс, ама точно се знае што е! :D
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.753
Поени од реакции
9.558
Изглеа не си чула за фингеринг на пример? Само со ебење ли бре се доживува оргазам????
А вибраторот го заборавивте ли?
Нема утка со него.
@Deniz12 оди во секси шоп и купи еден обавезно.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.615
Поени од реакции
34.802
А вибраторот го заборавивте ли?
Нема утка со него.
@Deniz12 оди во секси шоп и купи еден обавезно.
... ај не го лажи, ако не знае како да го примени и кои и се слаби точки на партнерката, само ќе брмчи со него џабе, ќе се чудат комшиите шо љубов ќе беше тоа на батерии!
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.753
Поени од реакции
9.558
... ај не го лажи, ако не знае како да го примени и кои и се слаби точки на партнерката, само ќе брмчи со него џабе, ќе се чудат комшиите шо љубов ќе беше тоа на батерии!
Па така ќе и ги открие најосетливите точки, едноставно и лесно, многу убаво...нека го збрчи и "вози Миле"...;)
 

storm03m

А.К.А Комплексаш
Член од
9 јуни 2018
Мислења
316
Поени од реакции
337
:pos:
само ќе брмчи со него џабе, ќе се чудат комшиите шо љубов ќе беше тоа на батерии!
Тогаш ќе е како комшиите што бушат со бормашина во недела наутро
 

Kajgana Shop

На врв Bottom