Xbox360 гејмери

Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
Btw ја игра некој Borderlands, ми се игра ама coop кампањата сам не ми се шета по тоа пустините :)
 

Fear In Madrid

Hala Madrid ! ! !
Член од
26 ноември 2009
Мислења
332
Поени од реакции
37
3 часа барам на интернет да купам Хбох лајф 12 месеци..и никако да најдам..или ми бараат пејпал или ме ебат со достава...сакам со кредитна да платам и онлине веднаш да ми пратат код...на амазон барав..најдов и ми вели само ако си со адреса во USA...што има везе тоа дали сум од USA или од мкд за да ми го пуштат кодот онлине..

Дајте некое чаре...дајте некоја страна плсс :))
 
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
3 часа барам на интернет да купам Хбох лајф 12 месеци..и никако да најдам..или ми бараат пејпал или ме ебат со достава...сакам со кредитна да платам и онлине веднаш да ми пратат код...на амазон барав..најдов и ми вели само ако си со адреса во USA...што има везе тоа дали сум од USA или од мкд за да ми го пуштат кодот онлине..

Дајте некое чаре...дајте некоја страна плсс :))
Чекај на amazon.de ти бара адреса од US? weird...
 
Член од
14 декември 2005
Мислења
49
Поени од реакции
12
3 часа барам на интернет да купам Хбох лајф 12 месеци..и никако да најдам..или ми бараат пејпал или ме ебат со достава...сакам со кредитна да платам и онлине веднаш да ми пратат код...на амазон барав..најдов и ми вели само ако си со адреса во USA...што има везе тоа дали сум од USA или од мкд за да ми го пуштат кодот онлине..

Дајте некое чаре...дајте некоја страна плсс :))
ako sakas imam na lager 3 months live subscription
www.idc.com.mk
 
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
Online codes are only available to German customers

на Германски ми бара германска адресa :))
отвори google maps и бирај :)

Ни другарче ништо? на крај краева отиди во IDC и види кај нив дали ке ти работи. Неам искуство со инсталирање игри на usb така да незнам што би можело да биде
 
D

Deleted member 53418

Гостин
Se se sredi :D da ne ja ima nekoj shift 2 da ja igram ili dirt 3 piraterija da se da se menjame ili da mi dae da ja izigram samo :D king of amalur ako saka nekoj da se trampame ;D pisete ;D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom