WoW

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18
Дечки планирам да почнам да ја играм WoW на оригиналните сервери...но ме интересира каде во скопје можам да ја најдам...колку ке ме кошта и дали ми требаат сите експанзии од wow...и кои други дрнгадашки ми требаат за да ја играм.....

Ке ве молам за побрз одговор зошто во петок идам за скопје
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
Ќе ти пишам по ПП све што ти треба за да почнеш да играш ;) :salut:
 
Член од
10 јануари 2010
Мислења
113
Поени од реакции
56
Escoy..Ако можеш и мене да ми пишиш како е што треба итн...планирам за брзо да почнам на оригинален.:)
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
161
Поени од реакции
91
во југотон, е сеа првиве 2 дела по 700 мислам дека беа, натаму сварно нз... 1200 и 1800 ако не се лажам ...и ако почињате бујрум на darksorrow јас сум таму
 
Член од
21 април 2010
Мислења
16
Поени од реакции
0
Ako nekoj ima namera da pravi wow acc na orginalnata, mozhe slobodno da me iskontaktira na fb (william hines so troll slika) za da napravime recruit a friend. Shto toa znachi? Toa znachi deka dvajcata nie kje imame 300% pobrzo leveluvanje, shto znachi ke leveluvame 3x normal xp sto e ogromna razlika. Isto taka ke dobieme epic mount i pet i razni drugi privilegii. za poveke info za ova "recruit a friend" vi ostavam link : http://eu.battle.net/wow/en/services/recruit-a-friend/.. Mozhete da me addnete na msn (trezbezvez@hotmail.com) ili skype (sugarfree920) isto taka :) Blagodaram :)
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
Дечки планирам да почнам да ја играм WoW на оригиналните сервери...но ме интересира каде во скопје можам да ја најдам...колку ке ме кошта и дали ми требаат сите експанзии од wow...и кои други дрнгадашки ми требаат за да ја играм.....

Ке ве молам за побрз одговор зошто во петок идам за скопје
Ako sakas imam ja orginalot so WOTLK toa ti se 3 ekspanzii ke ti gi dadam za 1500 den ako sakas da ja imas kataklizma ke mora da si ja kupis od jugoton
 

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18
Ako sakas imam ja orginalot so WOTLK toa ti se 3 ekspanzii ke ti gi dadam za 1500 den ako sakas da ja imas kataklizma ke mora da si ja kupis od jugoton
фала друже ама нема потреба пред 3 месци ја зедов на промоција 66евра со cataclysm + 2месеци Game card
 

Kajgana Shop

На врв Bottom