Windows Phone 8 (генерална дискусија)

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Ако сака некој да купи 1020, пишете ми ПП :)
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
никаква дискусија за виндоус 10, перформанси, изглед....
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.467
Поени од реакции
4.987

JB00F

DDoS
Член од
21 јануари 2014
Мислења
3.457
Поени од реакции
2.807
Може некако да се инсталира Windows OS на Android?
 
A

Avenger99

Гостин
Иам сериозен проблем. Прво ми крашираше ФБ апликацијата, па ја избришав и сеа неможам да ја инсталирам, цело време ми прави Try Again.. Се работи за Lumia 625, некој да има сличен проблем ко мојот или помош како да ја инсталирам?
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Иам сериозен проблем. Прво ми крашираше ФБ апликацијата, па ја избришав и сеа неможам да ја инсталирам, цело време ми прави Try Again.. Се работи за Lumia 625, некој да има сличен проблем ко мојот или помош како да ја инсталирам?
Единствено реение ќе ти остане изгледа фактори ресет
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
По се изгледа да :unsure:
Ајде па ти лесен проблем, контакти на маил, слики на скај драјв се што треба се логирашп е тука. И онака ќе си го освежиш телефонот :)
 
A

Avenger99

Гостин
Ајде па ти лесен проблем, контакти на маил, слики на скај драјв се што треба се логирашп е тука. И онака ќе си го освежиш телефонот :)
Се надевав дека нема да стигнам до фактори ресет али ќе морам, не за нешто ме мрзи.. Викендов ќе го средам :)
 
S

Sasha

Гостин
Microsoft Lumia 535 за почетник со windows телефони дали вреди да се купи овој мобилен?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom