WinAPI програмер

Член од
9 декември 2021
Мислења
3
Поени од реакции
0
Здраво,

барам програмер кој е запознаен со WIN32 API за интегрирање на GUI контроли при креација на Photoshop филтри.

контакт,
support@protonpix.com
 

Kajgana Shop

На врв Bottom