WhatsApp?

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.912
Поени од реакции
1.678
Не брат реално гледам, јас стварно не гледам ништо со што оваа апликација би ми користела. Тоа е сепак за мене :)
Не, ок е, јас имам многу другари/пријатели што ја користат, на Iphone, Android, WP7 и баш онака сите контактираме преку неа. Сите на купче. :)
 
Член од
9 јуни 2021
Мислења
3
Поени од реакции
0
I dalje redovito koristim whatsapp gb od njegovog pokretanja do danas
 

Kajgana Shop

На врв Bottom