Vibe Tribe @ MKC (11.10.2008)

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
eee да знаете мене кој тежок бед ми се случии со кешоот и цела работа падна у вода и ја си седев домче со пиченце
I'm gonna kill somebody for this missed party :tapp:
Абе битно ти си решил стамбениот проблем. :pos: :pos: :pos:
 

Satellite

Digital Dance DJ
Член од
25 декември 2007
Мислења
321
Поени од реакции
115
Бушав пиша одлично, и така и беше... но морам да пишам ја цело ривју... :pos:

Уште во 12 и пол пуно фул, Бушава Азбука загрева публика со Goa Hits 95-та, као шо беше и најавено стари goa hits.
И негде 1 и пол Vibe Tribe... збиена публика, триење грб со грб, груди со груди. :pos: И битен е прелазниот моменат, ја пушта LFObia и ја соблакам маицава, цел у радости скокам, и тргна журчево до крај беше топ.
Негде од 3 и пол Satellite пушташе добри тракици full on-чести од типот на Tasalamanka :pos: (Таламаска), и праеа некој мини back2back со NRG. Navigator ваљда пак бил заузет, не дошол. :pos:

И палење сијалиците у 4 и пол, бед. Се знаеше на времето до 5 и пол журче, максимум до 6, ова пак некое масло на Грујо, журкиве до 4 и пол да траат. :pos:

И што преостана на крај, пешадијата по дома. :)

ТОПовачо журче.

П.С. Тончи, боље беше од лани.
П.П.С. Satellite дај од сеа и некоја агенција за недвижини викнете као спонзори, ептен заљубени парови на журчиња без станбени решенија. :pos: :pos:
Ej kjuti....puni wc-inja so curici i tipovi sto vristat........:pos:
 
Б

БејбиГрл

Гостин
Ја нема да дадам цело ривју како водка оти не ни осетив коа се менуваа дј:pos: само си скокав безгрижно:pos:Ептен беше добро...
Еј да, ептен јасно ми беше која трака почнува коа водка полуде и ја соблече маицата:icon_lol:
Само рано не испратија:toe:
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Али види штосе глупи,двајцата по 400 денари за карта,тоа се 800 денари за соба во хотелче,музика од системче и нема што друго да се збори.....они па на журка :pos: :pos: :pos:
Јас кога стигнав да му кажам на Водка кога почнува ЛФОбиа,до каде ни отиде клаберството хахаххаа
Иначе излегов еднаш надвор да се одморам демек и само што земав пиво,ја опали Мелодрама и со трчање назад на подиум на скокање:vozbud::vozbud:
Ептен бед направија што не прекинаа во 4:30,а таман малце убрзаа ритам,таман стегнав заби да издржам до крај хаха.......Само една забелешка имам-АМАН БЕ ТРИЛЕР ЗОШТО НЕ ЈА ПУШТИ,ПЕДЕР ЕДЕН
 

Kajgana Shop

На врв Bottom