Ultra Music Festival - Europe

Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
- Јебеш Хардвел, Герикс, Мерикс ... Дедмаус е статутот на Ултра Мајами. Институција:ojeaa:! А и како го испердаши на Армин хихихихии

- Само на амебите амерички може да им продадеш АСОТ стејџ, со Придз и Дедмаус во лајн-апот. Во Холандија да е, ќе ја запалат арената. Ма да кога ќе подразмислам, поарно и нив да ги слушаат иако немаат допирна точка со правецот, не го ли трапот на ДЈ Снејк, или па тој малолетниот ..

- Али и Фила се некрунисани транс богови:cuc::cuc:
 
Последно уредено:

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.662
Поени од реакции
4.730
Fala bogu sho go snema umreniot glusec , rakot na elektronskata muzika :popce: DJ Krmak poekje talent drzi nego toj.[DOUBLEPOST=1458516581][/DOUBLEPOST]
- Јебеш Хардвел, Герикс, Мерикс ... Дедмаус е статутот на Ултра Мајами. Институција:ojeaa:! А и како го испердаши на Армин хихихихии

- Само на амебите амерички може да им продадеш АСОТ стејџ, со Придз и Дедмаус во лајн-апот. Во Холандија да е, ќе ја запалат арената. Ма да кога ќе подразмислам, поарно и нив да ги слушаат иако немаат допирна точка со правецот, не го ли трапот на ДЈ Снејк, или па тој малолетниот ..

- Али и Фила се некрунисани транс богови :cuc::cuc:
Prydz e genie , Ali i Fila se bogovi , ali deamau5 :boksix:
 

TrikkY

Shit happens. [God]
Член од
4 мај 2012
Мислења
203
Поени од реакции
243
Продавам 2 карти за Ultra Europe, цената за 2те карти изнесува 12.000. Ако е некој заинтересиран нека ме контактира во ПП. Поздрав.
 
T

Torchyrus

Гостин
Продавам 2 карти за Ultra Europe 20 % поефтино од колку што коштаат на страната, combo 3 days + yacht party, за која картите се во строго ограничен број. Повеќе инфо во ПП
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.742
Поени од реакции
12.726
Леле сите испооткажавме за годинава а? :icon_lol:
Продавам една карта 120 евра (толку и ја купив). Ептен сум баксуз од 365 дена баш на 17 јули имам неодложнна работа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom