UEFA EURO 2020 - Општа дискусија

devilko

♆ wicked one ♆
Член од
28 август 2014
Мислења
1.092
Поени од реакции
3.547
Брееј кое драпање го удрија за нас...
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
4.677
Поени од реакции
6.494
Црњиве ко мене 5 утакмици во живот не изгледале, ама важно експерти се прават.
Хуморот ми беше на ниво на оние црнечки „комедии“ во кои сите глумци се црнци и нема ништо смешно цел филм. Па уште и се зевзечат со нас, а самите не знаат од која афричка земја потекнуваат. :pos:
 
Член од
10 јуни 2021
Мислења
1
Поени од реакции
0
Dali prodava nekoj karta so Ukraina?
Автоматски споено мислење:

Prodavam edna karta za Avstrija-Makedonija. Od ffm zemena za so makedonski navivachi.
 
Последно уредено:
Член од
12 јануари 2015
Мислења
1.460
Поени од реакции
1.544
Dali prodava nekoj karta so Ukraina?
Автоматски споено мислење:

Prodavam edna karta za Avstrija-Makedonija. Od ffm zemena za so makedonski navivachi.
Колку пари? Електронска или печатена?
 
Член од
11 јуни 2021
Мислења
3
Поени од реакции
1
Здраво на сите

Дали некој продава карта за Македонија : Холандија што се игра во Амстердам на 21ти јуни ?
 

ultras1988

4600
Член од
6 февруари 2014
Мислења
2.462
Поени од реакции
4.677
Унгарциве и Хрвативе нема да клекнуват пред натпреварите, се надевам и нашиве се паметни да донесат таква одлука, политиката надвор од фудбалот !
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
5.975
Поени од реакции
4.869
Здраво на сите

Дали некој продава карта за Македонија : Холандија што се игра во Амстердам на 21ти јуни ?
Па вероватно ќе има пробајте преку viagogo.com
А и наши ќе продаваат пошто не можат баш имам другарче вероватно ќе ја продава.
 
Член од
6 април 2018
Мислења
26
Поени од реакции
22

Знамето се вее...
 
Член од
11 јуни 2021
Мислења
3
Поени од реакции
1
Па вероватно ќе има пробајте преку viagogo.com
А и наши ќе продаваат пошто не можат баш имам другарче вероватно ќе ја продава.
Ќе проверам на viagogo.... Фала за совет
Ако другарот ја продава, препрати го навака ;)
 

Goofy

Обичен смртник
Член од
11 август 2016
Мислења
425
Поени од реакции
1.107
Да не бевме на европско сега ќе имаше наслов.

“МАКЕДОНСКА ГОРДОСТ: прадедому на турски репрезентативец три недели служел аскер во Македонија``
:lolzz: :lolzz: :lolzz: :lolzz: :lolzz:
 
Член од
6 април 2018
Мислења
26
Поени од реакции
22

Некој е нервозен бидејќи не е на ЕП
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
7.144
Поени од реакции
4.033

Некој е нервозен бидејќи не е на ЕП
Додека не се јават и татарите не е интересно, а грците има да плачат од Понеделник оти после секоја победа нашите слават со песната Наше ќе биде и Солунско поле

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom