U zdrav mozak

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.602
Поени од реакции
8.655
Не знам дали има тема за легендава...Воа мора да се види и слушне. :pos:
Официјална страна на фејсбук: https://www.facebook.com/uzdravmozak

Мора да го гледате тоа со микровалната за "Чили пен"! :pos:
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.602
Поени од реакции
8.655
Коа ќе се најдат двајца ментални на телефон се случуе следново. Крајот е врв. :pos:

 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.890
Поени од реакции
2.480
со пица мајсторот :pos: :pos: :pos:


п.с.
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.026
Поени од реакции
3.247
цк цк цк цк
--- надополнето: 11 мај 2013 во 16:45 ---
срцка
 
На врв Bottom